Ніч нетипового кіно

Уперше у місті Лева відбулася унікальна кіноподія – “Ніч Еміра Кустуріци”

Уперше у місті Лева відбулася унікальна кіноподія – “Ніч Еміра Кустуріци”

У ніч зі суботи на неділю львів’яни мали виняткову можливість переглянути найкращі роботи геніального сербського режисера Еміра Кустуріци. Покази організував київський кіноклуб “The Not Pop Corn Movie Club”. 

Організатори події розповіли, що проводять такі заходи задля пропагування якісних кінострічок. “Ми вперше у Львові організовуємо подібний показ фільмів. До цього була ніч реклами, а подібного на цілу ніч ще не було. Наш київський кіноклуб вирішив організувати тур по Україні, і Львів став першим містом”, – каже Зоряна Вілєнская, організатор події. 

У Києві такі покази не є рідкістю. “Ми крутили фільми Кубріка, Хітчкока, Арановського, Вуді Алена, Кустуріци. Обираємо фільми тих, режисерів, яких варто дивитись. На жаль, такі стрічки мало показують. Зазвичай це або дуже старі фільми, або до яких немає українського дубляжу”, – каже Зоряна Вілєнская. 

Організатори й надалі хочуть проводити щось подібне у Львові, але є одна проблема – відсутність хороших якісних фільмів із перекладом українською мовою. “Фільми ми купуємо, з інтернету не завантажуємо, бо піратські копії дуже неякісні”, – кажуть представники кіноклубу.

Упродовж цілої ночі показували найвідоміші фільми Кустуріци “Життя як чудо”, “Чорна кішка, білий кіт”, “Заповіт”. Загалом на “Ніч Еміра Кустуріци” прийшло близько 150 відвідувачів. Звісно, картини, які транслювали можна переглянути і вдома, але справжні кіномани знають – у кінотеатрі панує особлива атмосфера.

 


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7675 / 1.53MB / SQL:{query_count}