Енергія давньої творчості

Відлунав фестиваль автентичного мистецтва “Веретено”

Відлунав фестиваль автентичного мистецтва “Веретено”

У неділю, 9 жовтня, у Музеї народної архітектури та побуту відбувся фестиваль автентичного мистецтва “Веретено”. Святкування розпочалися о 13.00. З тієї години аж до вечора на головній сцені виступало безліч ансамблів. Різноманіття у концертну програму внесли етнографічні та фольклорні колективи з Галичини, Полісся, Бойківщини та Гуцульщини. Їхня манера співу багата на давні обряди, фольклорні мотиви, танцювальні мелодії у виконанні троїстих музик. Не менш цікаво було споглядати за  неповторними обрядовими діями дитячих фольклорних колективів.

Зі слів організаторів, такий фестиваль має на меті донести до широкого кола чисту енергію давнього мистецтва, пробудити живий інтерес до матеріальної та духовної традиційної культури. І їм це справді вдалося, адже програма була дуже цікава та пізнавальна. Обжинки, вечорниці, вінкоплетіння, традиційні танцювальні мелодії, давні гуцульські танці – все це запропоновано гостям етнографічного свята.

Також на території фестивалю розгорнули Дитячу галявину, де відбувалися “Пасхальні дитячі забави”. Впродовж дня виступало багато дитячих колективів – “Дивослово”, “Обжинки”, “Барвінок”, “Радуниця”, “Веснівка”.

Родзинкою дійства був виступ заслуженої артистки України Марти Шпак та фольк-гурту “Божичі 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7710 / 1.53MB / SQL:{query_count}