Творчий тандем

В арт-галереї “Коралі” виставили роботи батьків-художників та їхніх дітей

В арт-галереї “Коралі” виставили роботи батьків-художників та їхніх дітей

У львівській галереї “Коралі” триває виставка під символічною назвою “Тандем”. Свої картини виставили відомі львівські художники та їхні нащадки. У такій доволі незвичній для львівської публіки презентації взяли участь сім творчих сімей, серед яких Давиденки, Сипняки, Бордуни, Скопи та інші.  

“Ми виставили дитячі роботи та роботи їхніх батьків. І якщо порівнювати, то одразу помічаєш ту непідробну щирість, позитив у малюнках юних митців”, – сказала Христина Лукащук, куратор виставки “Тандем”. На її думку, професійним художникам варто повчитися цього у своїх дітей.

Маленьких митців аж ніяк не бентежила тимчасова слава та всезагальна увага відвідувачів. Навпаки, дітлахи радо розповідали про свої малюнки та процес їх створення. Деякі сміливці навіть бралися критикувати своїх батьків.

На завершення заходу провели конкурс для наймолодших. Художники віком до десяти років творили олівцями та пензлями на очах у всіх присутніх. 

Порівняти роботи професіоналів та художників-аматорів зможуть усі охочі, адже виставка “Тандем” триватиме ще протягом двох тижнів.

 

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8410 / 1.54MB / SQL:{query_count}