“Риси душі” Уляни Турченко

У “Рrimusi” – графіка цікавого автора. Чудова виставка графіки молодої львівської художниці Уляни Турченко відкрилася в галереї “Primus”. Стильні, сучасні роботи ілюструють не лише наявність у художниці глибокого внутрішнього світу, а і її професіоналізм, базований на невтомних творчих пошуках, досвіді та ґрунтовних традиціях європейської графічної школи.

У “Рrimusi” – графіка цікавого автора

Чудова виставка графіки молодої львівської художниці Уляни Турченко відкрилася в галереї “Primus”. Стильні, сучасні роботи ілюструють не лише наявність у художниці глибокого внутрішнього світу, а і її професіоналізм, базований на невтомних творчих пошуках, досвіді та ґрунтовних традиціях європейської графічної школи.

“Створюючи свої роботи, автор завжди ставить складне завдання, – йдеться в анотації до виставки. –  Її глибинний аналіз дозволяє виявити духовний статус людини, побачити не тільки “риси обличчя”, а й “риси душі”, приводить до неочікуваних відкриттів для самого глядача. У своїх працях автор не спирається на систему існуючих символів і знаків, а створює свою, власну, унікальну систему, обережно снуючи нитки почуттів, і їх достатньо легко прочитати, якщо читати серцем”.
Свого часу випускниця Львівського коледжу декоративного і ужиткового мистецтва ім. Івана Труша Уляна Турченко (попри те, що показувала свої роботи у Польщі, Туреччині, Латвії та Італії і встигла здобути окремі нагороди та відзнаки) у рідному місті персонально виставляється уперше.<
br /> “Графіка передбачає менше емоцій, – якось ділився зі мною думками шанований львівський графік Олег Денисенко, – а більше раціонального тематичного мислення. Дехто називає художників-графіків мамонтами, динозаврами чи ким там іще, які повільно, але впевнено вимирають.

  Однак,  думаю, що як мистецтво – попри розвиток технічного прогресу – графіка не зникне, і в мене молодших колег стане значно більше, ніж їх є сьогодні”. Як свідчить виставка у “Primusi”, це й справді так: Уляна Турченко – та зміна, яка варта як поваги, так і детальнішого знайомства.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7828 / 1.54MB / SQL:{query_count}