“НеТуристичний” Львів

Фотовиставка у галереї “Primus” є результатом трирічної роботи колективу авторів. У галереї “Primus” триває цікавий фотографічний проект “НеТуристичний Львів”. Організатори заходу мають на меті показати місця у місті Лева, куди не ступає нога туриста. Куратором  цього проекту є директор львівської галереї “Примус-арт” Єгор Лебедєв.

Фотовиставка у галереї “Primus” є результатом трирічної роботи колективу авторів
У галереї “Primus” триває цікавий фотографічний проект “НеТуристичний Львів”. Організатори заходу мають на меті показати місця у місті Лева, куди не ступає нога туриста. Куратором  цього проекту є директор львівської галереї “Примус-арт” Єгор Лебедєв.
На виставці представлені фотографії костелу єзуїтів, який тривалий час не славиться популярністю у туристів. Проте наступного року його все ж планують відкрити для відвідування. Нетуристичними об’єктами також стали Львівський державний медичний університет ім. Данила Галицького, Наукова бібліотека Львівського національного університету ім. Івана Франка та Центральний державний історичний архів України. Це ті місця, які зазвичай туристи не відві­дують.
До фотопроекту потрапили й деякі львівські школи. Також на світлинах зобразили руїни цитаделі. Аби представити знімки бомбосховища, об’єкта Лощина та Полтви, фотографам довелося спускатися у підземелля міста.
“Ідея створення проекту “НеТуристичний Львів” полягає у тому, щоб у людей з’явилося бажання дослідити своє місто глибше, та подивитися чим “дихає” Львів. Ця виставка дає змогу і туристам побачити ті пам’ятки, які вони не зможуть відвідати”, – розповів Єгор Лебедєв.
Відвідувачі виставки зможуть побачити не тільки світлини нетуристичних місць Львова, але й прочитати тлумачення до кожної з них.
Творці проекту хочуть показати  також нетуристичні місця Львівщини, які є невідомими та малодоступними не лише для туристів, але й для мешканців.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7230 / 1.55MB / SQL:{query_count}