Краса жіночих почуттів

Під час 94-го сезону в Національному театрі ім. М. Заньковецької глядач побачить неймовірні історії про кохання. Як не крути, але у кожного з нас у житті було нещасливе кохання. Як би ми не намагалися приховати біль, розпач та сльози від інших, самі себе обманути.

Під час 94-го сезону в Національному театрі ім. М. Заньковецької глядач побачить неймовірні історії про кохання
Як не крути, але у кожного з нас у житті було нещасливе кохання. Як би ми не намагалися приховати біль, розпач та сльози від інших, самі себе обманути. Лише жінка може зрозуміти весь відчай, коли віддає все чоловікові, він мовчить і, не кажучи жодного слова, без пояснень, залишає її на самоті.
Таїсія Литвиненко – це жінка, що має глибоку і тонку душу. Вона вміє віднайти красу жіночих почуттів у божевільних та безглуздих вчинках. Саме тому кожна її вистава – це ода почуттям, але передусім – жінці. Судіть самі, адже дві останні прем’єри промовляють самі за себе. “Венера в хутрі” Л. фон Захер-Мазоха, як втілення спокуси первозданної Єви, що, попри жіночу слабкість, виявляє внутрішню силу у виконанні неймовірно спокусливої з. а. України Альбіни Сотникової. “Дама з собачкою” А. Чехова, як розповідь про ідеалізацію реального, прийняття мрії за бажане з блискучою грою н. а. України Ярослава Муки, чуттєвою граційністю Анни Марусяк та світлою ніжністю Галини Далявської.
Першою прем’єрою 94-го театрального сезону на великій сцені буде вистава “Блакитна троянда” Лесі Українки, яку до уваги львівської публіки та гостей міста запрезентує н. а. України Таїсія Литвиненко. Кохання в ритмі танго, оповите поезією романсів та дивного аромату квітки блакитного кольору. “Ця вистава про жінку-матір, про жінку-коханку, жінку-кохану, жінку-друга, словом – жінку земну та небесну; різну, як пори року. Своєрідне суперництво між материнською любов’ю та ніжним коханням дівчини”, – розповідає Таїсія Йосипівна. Перед глядачами постане почуття, оголене і не прикрите цензурою.
Наступною прем’єрою на великій сцені буде вистава режисера н. а. України Алли Бабенко. Кожна її постановка – це інтелектуальна розмова, рішення якої просте і доступне кожному. “Ромео і Джульєтта в листопаді” – цікава і дуже загадкова назва. Така собі алегорія відомої усім історії про людей, які віднаходять те, що втратили багато років тому. Розповідь про суспільство, обставини і, звісно, почуття, які виникають несподівано, але очікувано. 
Алла Григорівна готує цікаву несподіванку для усіх глядачів. Мова йде про постановку маловідомих в Україні, але неймовірно популярних в Європі записів панянки Башкірцевої. Щоденник цієї дами свого часу став справжньою сенсацією. На заньківчанській сцені оживе відома французька художниця кінця ХІХ ст. з українським корінням в інтерпретації майстра психологічної драми.
Однією з найбільших подій вересня, окрім відкриття сезону, стане святкування ювілею з. а. України Любові Боровської 24 вересня, о 18.00. Бенефіс актриси відбудеться у ролі Агафії Тихонівни з вистави М. Гоголя “Одруження”, режисером якої є н. а. Алла Бабенко, яка так говорить про ювілярку: “Любов від природи наділена чудовою пластикою та внутрішньою силою. Вона була просто неймовірна у виставі “Макбет”. Кожний її рух, поза промовляли так чітко, що не потрібно було слів”.
Справді, Любов Боровська – одна з тих актрис, що від природи мають сильну волю та потужну енергетику, яка тримає глядача в напрузі, керує ним. Актрису можна побачити у таких виставах, як “Підступність і кохання” Ф. Шіллера – у ролі Леді Мілфорд, “Троє товаришів” Е.-М. Ремарка – у ролі Ельги Гутман, “Поліанна” Е. Портер у ролі Міс Поллі Харингтон.

 

Народна артистка України Таїсія Литвиненко

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

“Венера в хутрі” Л. фон Захер-Мазоха, Ванда – з. а. України
А. Сотникова, Леопольд – А. Сніцарчук

 

  

 

Алла Бабенко 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

Любов Боровська (“Троє товаришів” Е.-М. Ремарка – у ролі Ельги Гутман)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

“Дама з собачкою” А.П. Чехова, Гуров – н. а. України Я. Мука, Анна Сергіївна – А. Марусяк

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Гейша, Анна Сергіївна – Г. Далявська
 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7384 / 1.6MB / SQL:{query_count}