ART-новини: телеграф

П’ятий “Бандерштат” буде! Епопея про Гаррі Поттера закінчилася. Захотів насіннячка. “Дочка Кастро”

П’ятий “Бандерштат” буде!

13 – 14 серпня на Волині, в Луцьку, відбудеться черговий фестиваль українського духу “Бандерштат-2011”. Уже п’ятий. За словами організаторів – всеукраїнської молодіжної організації “Національний Альянс”, перелік учасників цього року вони визначили без спеціального відбору, інформує УНІАН. Зокрема, попередня програма передбачає, що на фестивалі виступ­лять “TerraCod” (Білорусь), “Гапочка” (Київ), “Веремій” (Київ), “Мерва” (Рівне), “Андерсен” (Київ), “Брем Стокер” (Рівне), “Мартові” (Вінниця), “Фіолет” (Луцьк), “Sweetlo” (Київ),
“R I Z U P S” (Львів), “Ворст” (Рівне), ХУч (Львів), “Камо Грядеши” (Київ), “CUBE” (Луцьк), “4Hours” (Луцьк), “The Crаbs” (Рівне), “Широкий Лан” (Калуш), “Спалені Вітрила” (Рівне), “Етсетера” (Суми) та “30 паралель” (Моршин). Хед-лайнерами дійства мають стати команди “Хорта”, “Димна Суміш” і “Тартак”. Традиційно чимало уваги буде приділено і патріотично-виховній складовій. Зокрема зустрічам із ветеранами УПА, організації різних тематичних виставок та експозицій, лекцій на тему історії УПА та національних героїв України й іншому. Не обійдеться “Бандерштат” із без не менш традиційних конкурсу на кращого стрільця, майстер-класів із українських бойових мистецтв, патріотичних квестів, нічної ватри, татуювання та боді-арту патріотичного змісту тощо. “Незважаючи на всі можливі труднощі фінансового та політичного характеру, наш фестиваль відбудеться у будь-якому випадку”, – запевняє представник ВМГО “Національний Альянс” Ігор Гузь.

Епопея про Гаррі Поттера закінчилася

Кілька тисяч фанів зібралися днями на Трафальгарській площі у Лондоні, де відбулася прем’єра восьмого та останнього фільму про Гаррі Поттера. Нова частина – “Гаррі Поттер і Дари Смерті: частина 2” вперше виконана у версії 3D. Екранна розповідь про пригоди юних чарівників Гаррі, Рона та Герміони стали золотою жилою для компанії-виробника “Ворнер Бразерз”, яка заробила 6,5 мільярда доларів на продажі квитків і мільярди – на продажі дисків. На сьогодні у світі вже розійшлося понад 40 мільйонів копій. А на прем’єрі нової стрічки про Поттера захоплена публіка побачила не лише виконавців головних ролей, але й багатьох кінозірок та інших знаменитостей, які прийшли переглянути новинку. Нагадаємо також, що книги про Гаррі Поттера видали тиражем понад 400 млн примірників. І саме це дозволило Джоан Роулінг стати першою пісменницею в історії, яка заробила мільярд доларів.

Захотів насіннячка

У Харківській області фермер зрівняв із землею двотисячолітні кургани бронзового віку, повідомляє ICTV. Чоловік знав про історичну цінність гектарів. Однак пустив на поле трактори та засіяв усе соняшником і кукурудзою. Ось тільки врожай зібрати не вдалось. Природоохоронна прокуратура виявила порушення. Сільгосптехніку арештувала, а збитки оцінила в мільйон гривень. Фермеру загрожує шість років тюрми.

“Дочка Кастро”

Так називається біографічна стрічка, автором якої стане американський режисер Майкл Редфорд, повідомляє IndieWire. За основу фільму взяті мемуари Аліни Фернандес, незаконнонародженої доньки легендарного кубинського лідера Фіделя Кастро. Фернандес народилася 1956 року, 1993-го поїхала з Куби, а в 1998 р. написала книгу “Дочка Кастро: Спогади вигнанки про Кубу”. Для великого екрану роботу Аліни адаптували сценарист Роберт Мореско (“Крихітка на мільйон”) і кубинський драматург Ніло Крус. Стрічку “Дочка Кастро” анонсовано ще 2008 року. Тоді повідомлялося, що сама Фернандес консультуватиме її творців. Передбачається, що у прокат фільм вийде 2012 року.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8390 / 1.56MB / SQL:{query_count}