ART-новини: телеграф

У філармонії стартує концертний сезо. Брати Капранови виступлять перед спудеям. Зустріч із Марією Матіос. Форум видавців і Франковий ви. В Україні знімають власний фільм жахів у 3D

У філармонії стартує концертний сезон

У п’ятницю, 16 вересня, концерт Академічного симфонічного оркестру Львівської філармонії відкриває новий концертний сезон 2011 – 2012 рр. Концерт Академічного симфонічного оркестру Львівської філармонії стане ключем, що відкриє двері нового сезону. Під батутою незмінного художнього керівника та головного диригента Айдара Торибаєва оркестр подарує шанувальникам класичної музики направду святкову програму. Родзинкою вечора стане виступ спеціального гостя – неперевершеного скрипаля-віртуоза з Німеччини Міхаіла Овруцкого.  
Вакарчук створив новий гурт “96,7”
Лідер “Океанів” Славко Вакарчук зібрав у студії не лише старих друзів і колег, а й кращих музикантів України для нового проекту “96,7”. “Ми вперше записувалися всі разом. Це доволі рідкісна технологія на сьогоднішній день. Ніхто не пише голос та інструменти разом. Ми зробили це, як у добрі старі часи – у п’ятдесятих роках, коли іншої можливості не мали”, – каже вокаліст гурту. Основний склад гурту – це колишні й нинішні учасники “Океану Ельзи”, а також декілька відомих музикантів. Результати спонтанної співпраці рокерів меломани почують наприкінці осені, коли світ побачить дебютна платівка групи “96,7”.

Брати Капранови виступлять перед спудеями

Сьогодні, 13 вересня, у Львівський національний університет імені Івана Франка завітають брати Капранови. Відомі українські письменники проведуть для студентів цікаву лекцію на тему “Віртуальна публіцистика”. Зустріч відбудеться о 13.30, в 350-й аудиторії головного корпусу університету.

Зустріч із Марією Матіос

У суботу, 17 вересня, в рамках 18-го Форуму видавців у Львові відбудеться  зустріч з популярною письменницею, лауреаткою Шевченківської премії, авторкою беззаперечних бестселерів “Солодка Даруся”, “Нація”, “Москалиця” Марією Матіос.

Форум видавців і Франковий виш

На Форумі видавців Львівський національний університет ім. І. Франка представить близько 400 книжок. Серед них видання гуманітарного і природничого напрямів, підручники, монографії, збірники наукових статей. 22 книжки Видавничого центру вишу візьмуть участь у конкурсі “Найкраща книга Форуму видавців”. В університеті відбуватимуться майстер-класи, творчі зустрічі та презентації нових видань. Їх проведуть Андрій Содомора, Юрко Позаяк і Наталя Білоцерківець. Презентуватимуть нові книжки у ЛНУ ім. Івана Франка Мирослав Попович, Іван Дзюба, Дмитро Шурхало та інші.

В Україні знімають власний фільм жахів у 3D

Зйомки відбуваються в Карпатах і тривають із серпня. Бюджет картини – 700-800 тисяч доларів. Назва стрічки – “Синевир”. За словами продюсера Володимира Хорунжого, це буде перший український 3D фільм, знятий професійно, з усіма атрибутами голлівудського кіно, інформує Gazeta.ua. За жанром – трилер, містика і жахи. “Події відбувають у 70-х. Молодь приїжджає на Синевир із наметами і ночівлею. Їм не пощастило – вони обрали місце, де живе Чупакабра. Озеро матиме сильну містичну силу, тому що, крім цього чудовиська, будуть й інші потойбічні істоти”, – сказав Хорунжий.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8618 / 1.55MB / SQL:{query_count}