Промоція пам’яток

Львів долучився до європейської культурної спільноти, провівши Дні європейської спадщини.У вихідні у місті Лева відбулися заходи в рамках Днів європейської спадщини – унікальної культурної акції, яка відбувається в європейських країнах вже протягом 20 років. Для більшості країн Європи це вже є щорічною традицією, натомість у нашому місті такі святкування відбувалися вперше.

Львів долучився до європейської культурної спільноти, провівши Дні європейської спадщини.
У вихідні у місті Лева відбулися заходи в рамках Днів європейської спадщини – унікальної культурної акції, яка відбувається в європейських країнах вже протягом 20 років. Для більшості країн Європи це вже є щорічною традицією, натомість у нашому місті такі святкування відбувалися вперше.
Власне у вересні близько 50 країн, які приєдналися до Європейської культурної конвенції, святкують Дні європейської спадщини. Цю традицію офіційно започаткувала 1991 року Рада Європи, а з 1999 року акція відбувається під спільним патронатом Ради Європи та Європейської комісії і покликана привернути увагу до культурної спадщини та її ролі у розвитку сучасного суспільства.
На думку Іріса Ґляйхмана, керівника проекту “Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова”, наше місто має усі можливості та великий потенціал для промоції своїх пам’яток у такий спосіб. Адже це чудовий шанс для жителів та гостей міста оглянути цікаві об’єкти архітектури та будівлі.
Як повідомили у відділі промоції міськради, у рамках Днів європейської спадщини у Львові відбулося чимало безкоштовних екскурсій. І туристи, і львів’яни мали нагоду долучитись до святкувань, прогулятись підземним Львовом і відчути древню історію міста. Загалом  цьогоріч у Львові проведено 15 безкоштовних екскурсій на семи об’єктах. Кожна з них була унікальна, адже розроблялася спеціально до цієї події.
Дні європейської спадщини відбувалися за підтримки спільного українсько-німецького проекту “Муніципальний розвиток та оновлення старої частини м. Львова”, що втілюється завдяки співпраці Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) та Львівської міськради.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8123 / 1.54MB / SQL:{query_count}