Легендами древнього міста

Львів’яни поринули в атмосферу славетної лицарської доби. У Львові відбувся Міжнародний лицарський турнір “Легенда Львова-2”. Упродовж двох днів, 10 та 11 вересня, жителі та гості міста зачаровувались парадом історичних учасників, лицарським турніром – відбувались масові та одиночні поєдинки за участю історичних об’єднань з України, Білорусі, Польщі. У древньому Львові таки є багато поціновувачів лицарської доби, адже глядачів зібралося чимало.

Львів’яни поринули в атмосферу славетної лицарської доби
У Львові відбувся Міжнародний лицарський турнір “Легенда Львова-2”. Упродовж двох днів, 10 та 11 вересня, жителі та гості міста зачаровувались парадом історичних учасників, лицарським турніром – відбувались масові та одиночні поєдинки за участю історичних об’єднань з України, Білорусі, Польщі. У древньому Львові таки є багато поціновувачів лицарської доби, адже глядачів зібралося чимало. Зокрема, найбільш захопливим дійством були показові лицарські бої. Правдоподібність поєдинку, костюми з відповідними обладунками, музика та спецефекти створювали таку незвичну атмосферу, що присутні й справді почувалися, наче у ХІV ст.

Метою фестивалю є відродження та популяризація спадщини шляхетних традицій лицарської доби. “Ми хочемо нагадати усім, хто забув, і розповісти тим, хто не знав, що Львів був повноцінним лицарським містом. Маємо на меті показати справжню історію – як виглядав турнір, бій та танці”, – каже Віталій Федорінін, директор ГО “Спілка молоді “Нове покоління”.

Цікавими були покази лицарських умінь, презентація історії лицарства Львова, конкурс на найоригінальніший історичний костюм та ознайомлення з історичною кухнею. А ще відбувалися цікаві майстер-класи. Усі, хто бажав, міг опанувати мистецтво середньовічних танців. В танок ішли й жінки, й чоловіки. Адже в ті часи можна було не вміти читати, писати, проте танцювати вміли всі.

Можна було спробувати себе ще й у ролі справжнього лицаря. Щоправда, на деякий час. Охочі чоловіки мали змогу одягнути військовий шлем, взяти в руки щит і зійтися у короткотривалому двобої. Також було організовано програма для дітей, лицарський табір і ярмарок.
Фото: Андрій Польовий,
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7834 / 1.55MB / SQL:{query_count}