Прикраси із душею

Сестри Ярмолюк, більш відомі у соцмережах як “Жменька щастя”, про свої вироби . Олеся та Оля Ярмолюк – львівські майстрині, відомі у колах любителів хенд-мейду, вже понад три роки виготовляють прикраси власноруч. У соціальних мережах більш відомі як “Жменька щастя” – так вони назвали свою групу. Кажуть, назва з’явилася не одразу. Спочатку спеціально думали над тим і нічого не подобалося, а потім коли вже й забули, то якось само прийшло.

Сестри Ярмолюк, більш відомі у соцмережах як “Жменька щастя”, про свої вироби  

Олеся та Оля Ярмолюк – львівські майстрині, відомі у колах любителів хенд-мейду, вже понад три роки виготовляють прикраси власноруч. У соціальних мережах більш відомі як “Жменька щастя” – так вони назвали свою групу. Кажуть, назва з’явилася не одразу. Спочатку спеціально думали над тим і нічого не подобалося, а потім коли вже й забули, то якось само прийшло.
Дівчата розповідають, що захопилися цією справою доволі несподівано. “Одного разу побачили в інтернеті дуже оригінальні речі, які, як згодом з’ясували, ліплені руками. Нас це дуже вразило! Це ж виявляється є такий матеріал, із якого можна створити, що завгодно. Тільки б фантазія була, а з цим у нас проблем немає”, – зазначає Олеся.
Сестри роблять усе – сережки, браслети, намиста, підвіски, персні.
Виготовляють із спеціального матеріалу – полімерної глини. “Її ми шукали довго. Це зараз її продають у всіх художніх магазинах Львова, а раніше з матеріалами було не так вже й просто, – кажуть сестри. – Тепер полімерну глину в більшості замовляємо в інтернеті на українських та закордонних сайтах – так виходить дешевше. Основним є пластика, саме з неї і ліпимо вироби. Потім необхідно прикрасу пошліфувати, відполірувати, полакувати та зібрати. Процес доволі тривалий та клопіткий”.
Свої перші роботи талановиті дівчата пам’ятають добре. Першою прикрасою Олесі був кулон у вигляді восьминога. Ліпила довго і кілька разів переробляла, адже не відразу вийшло так, як хотіла. Олиною першою прикрасою був браслет із сонечками.


Що ж до ідей, то їх у сестер Ярмолюк хоч відбавляй. “Загалом усі ідеї є навколо нас – квіткові композиції, кулінарні витвори, тварини, абстракція. Варто тільки придивитися! Звичайно, буває, що натхнення немає. Тоді потрібно кудись йти, їхати за новими емоціями, враженнями”, – кажуть дівчата.
Усі вироби майстринь несуть у собі певне навантаження, хоча б тому, що вони позитивні. Дивишся на них і відразу піднімається настрій! Наприклад, браслет із фотографіями різних куточків світу – як символ цілі там побувати. Цікавих замовлень теж багато. Один хлопець замовив подарунок для своєї дівчини –  кольє з нотами пісні, яку він для неї присвятив.

Дівчата зізнаються, що отримують неабияке задоволення від того процесу. “Думаю, що це – не робота. То є наше велике захоплення, можливість реалізувати прояви фантазії, здивувати незвичним ексклюзивним подарунком.
Це наче один зі способів самовираження. І ми дуже раді, що наші ідеї подобаються людям. Приємно, що прикрасу, в яку ти вклав свою душу, хочуть носити чи подарувати близькій людині”, – каже Оля Ярмолюк.
На думку Олі та Олесі, прикраси повинні робити життя яскравішим, показувати настрій, почуття. Над тим дівчата й працюють!
 

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7869 / 1.56MB / SQL:{query_count}