11 цікавих фактів про співака Ділю

Дитинство. Бувало по-різному. Іноді поводився дуже тихо, іноді бився, але от забіякою не був ніколи. Не пам’ятаю, аби я ініціював бійки або щось подібне. В основному просто брав участь. Перша робота. Це було в 1979-му, під час гастролей на Кавказі з ансамблем мого батька. Тоді я грав на перкусії, за що мені давали цукерки та фіолетові банкноти. Цукерки  з’їдав, а гроші віддавав батькові. Тільки згодом зрозумів, що непогано заробляв, один такий папірець дорівнював 25 рублям. На той момент це були навіть дуже непогані гроші.

  Дитинство

 Бувало по-різному. Іноді поводився дуже тихо, іноді бився, але от забіякою не був ніколи. Не пам’ятаю, аби я ініціював бійки або щось подібне. В основному просто брав участь.

  Перша робота

 Це було в 1979-му, під час гастролей на Кавказі з ансамблем мого батька. Тоді я грав на перкусії, за що мені давали цукерки та фіолетові банкноти. Цукерки  з’їдав, а гроші віддавав батькові. Тільки згодом зрозумів, що непогано заробляв, один такий папірець дорівнював 25 рублям. На той момент це були навіть дуже непогані гроші.

  Книги, фільми, музика

Фільми люблю із серії арт-хаус або інше – Кім Кі Дук, Вонг Карвай, Франсуа Озон, Андрій Тарковський, Такеші Кітано, Інґмар Берґман, Фелліні. Та багато кого можна перераховувати! Те ж стосується і музики. Зараз слухаю радіо, вибираю станцію за настроєм і слухаю. А напередодні виходу нового альбому прослуховую радіоакустику. А щодо книг, то зараз для читання є небагато часу, тож помаленьку смакую Річарда Бренсона “Втрачаючи невинність” і, як завжди, підчитую Біблію.

  Улюблена книга

 

Тут можу виділити тільки Біблію, тому що все інше поки не доводилося перечитувати. У світі безліч книг, стільки всього хорошого написано, що тільки встигай читати. Зараз на черзі Достоєвський, Толстой (у школі їх не читав), Марія Матіос, Гоголь.

  Екстремальні вчинки

Була зима. Я сів за кермо і вирушив з Києва до Криму на побачення. Їхав до дівчини, яку знав лише за листуванням в інтернеті. Добрався без ексцесів, хоча добряче втомився, бо не спав добу. Зате тепер вона моя дружина!

  Мови

 Розмовляю українською і російською, залежно від настрою та місцезнаходження. Вивчаю французьку та англійську. Не можу сказати, що я поліглот. Але я прагну цього!

  Їжа

Намагаюся відмовитися від м’яса, кави, чаю та пива. Це шкідливо навіть у невеликих кількостях. Віддаю перевагу горіхам, фруктам, молочним продуктам. Намагаюся цим харчуватися, а також і тим, що вирощую на городі: огірки, бобові, помідори, картопля, гарбуз, буряк тощо.

  Вишиванка

Звичайно ж, у мене є вишита сорочка. Іноді я одягаю її просто так!
  Країни. Хочу в Індію! А ще в Австралію, Кубу. Мені дуже подобається Франція, там я бував неодноразово! Також у планах Чехія та Австрія.

  Футбол

У мене є улюблена футбольна команда – ФК “Маестро”. Бо за іншим матчами я не встигаю слідкувати, просто немає часу!

Улюблена фраза

 

У кожному аспекті є своє кредо. Але що стосується музики – писати, записувати, творити, незважаючи ні на що!

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7920 / 1.55MB / SQL:{query_count}