600 заходів за п’ять днів!

До Львова на 18-й Міжнародний книжковий форум видавців завітають 250 авторів. У Львові наступної середи, 14 вересня, стартує головна літературна подія року, на яку з нетерпінням чекають читачі, письменники та видавництва, – 18-й Міжнародний книжковий форум видавців. Літературний захід триватиме до 18 вересня.

До Львова на 18-й Міжнародний книжковий форум видавців завітають 250 авторів

У Львові наступної середи, 14 вересня, стартує головна літературна подія року, на яку з нетерпінням чекають читачі, письменники та видавництва, – 18-й Міжнародний книжковий форум видавців. Літературний захід триватиме до 18 вересня.
Упродовж п’яти днів гості форуму матимуть можливість не тільки придбати  улюблені книжки, але й зустрітися з їх авторами. За словами Олександри Коваль, президента громадської організації “Форум видавців”, цьогоріч публіці представлять 26 країн світу, приїде близько 250 авторів, відбудеться понад 600 різноманітних заходів.
Багатим форум буде не лише на книжки, але й на знаних особистостей. Так, до міста Лева завітають Івана Дзюба, Василь Шкляр, Марія Матіос, Юрій Андрухович, Мирослав Попович, Марек Краєвські, Боріс Дубіна, Ольга Токарчук та інші. Зірковим гостем форуму стане Ерленд Лу – відомий норвезький письменник, сценарист, автор бестселерів. Його авторський вечір відбудеться 15 вересня. Також приїде відомий казахський поет Олжас Сулейменов.
Уже звично відбудеться літературний фестиваль, у рамках якого – “Ніч поезії і музики non-stop”. Цього разу не у Львівській філармонії, а в Театрі для дітей та юнацтва. Також запланований міжнародний фестиваль перекладів “Traslit”, координатором якого є Юрко Прохасько.
Є і певні новації – через те, що форуму зменшили фінансування, цього року вперше запровадять продаж квитків (раніше їх продавали при вході на форум представники Палацу мистецтв). Отож, вартість одноразового – 5 грн, пільгового – 3 грн, а квиток сімейного типу (для батьків з дітьми) – 10 грн. За 25 грн можна буде придбати абонемент на усі п’ять днів форуму. Для зареєстрованих бібліотекарів, освітян і працівників сфери культури, письменників й акредитованих журналістів – вхід безкоштовний. Гроші від продажу абонементів скерують на акції форуму, зокрема на “Книгоманію”, а також спробують виплатити гонорари деяким письменникам.
Олександра Коваль наголосила, що ані міська рада, ані облрада не виділили коштів на проведення форуму. “Міськрада у 2011-му лише повернула 15,5 тис. грн за 2010 р.”, – каже пані Коваль. Вона порадила міським чиновникам все ж звернути увагу на цю проблему, інакше Форум видавців може переїхати до Чернівців, де потужно розвивається літературний фестиваль.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7819 / 1.55MB / SQL:{query_count}