Повітряний музей

Замість терміналу у Львові хочуть зробити музей. У старому терміналі аеропорту “Львів” можуть облаштувати музей авіації і техніки. Юрій Криворучко, начальник управління архітектури Львівської міської ради, розповідає, що є кілька варіантів використання терміналу аеропорту після того, як здадуть новий аеровокзал до Євро-2012.

Замість терміналу у Львові хочуть зробити музей

У старому терміналі аеропорту “Львів” можуть облаштувати музей авіації і техніки. Юрій Криворучко, начальник управління архітектури Львівської міської ради, розповідає, що є кілька варіантів використання терміналу аеропорту після того, як здадуть новий аеровокзал до Євро-2012.
“Це може бути термінал для VIP-персон або музей авіації та техніки”, – зазначив Юрій Криворучко. Крім того, приміщення могла б використовувати якась комерційна структура. Він додав, що, зокрема, при музеї авіації тут можна було б облаштувати школу технічної творчості. Юрій Криворучко зазначив, що це питання – прерогатива авіаторів, і вирішувати вони його почнуть після переведення пасажиропотоку в новий термінал. Поки до Євро-2012 в аеропорту “Львів” будують сучасний новий термінал, єдиного варіанта використання старого приміщення не очікують. Буде тут музей чи ні, стане відомо лише після введення в експлуатацію нового.
Нині також залишається відкритим питання з назвою львівського летовища. Нагадаємо, що під час реконструкції, у місті виникло кілька ініціатив щодо аеропорту, зокрема назвати його іменем Пінзеля. Після того, як у місті довго обговорювали можливість присвоєння імені Івана Пінзеля львівському аеропорту, міський голова запропонував свою версію – назвати летовище іменем Данила Галицького. Тому, відмовившись від ідеї тиражувати янголят Пінзеля на сувенірах, львів’яни почали звикати до символу Данила на коні…Однак, попри кілька ініціатив щодо присвоєння назви львівському летовищу, найімовірніше, воно залишиться безіменним.
 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7437 / 1.54MB / SQL:{query_count}