На папері без обмежень…

У Львівському палаці мистецтв – мозаїка польської графіки. Cьогодні у Львівському палаці мистецтв відкриється виставка художньої графіки, яка презентує сучасне польське мистецтво, – “Поруч. На папері без обмежень”.

У Львівському палаці мистецтв – мозаїка польської графіки

 Cьогодні у Львівському палаці мистецтв відкриється виставка художньої графіки, яка презентує сучасне польське мистецтво, – “Поруч. На папері без обмежень”. Експозиція, до якої увійшло понад 50 графічних творів, має на меті ознайомити львів’ян із творчим доробком шістьох професійних польських митців із Любліна – викладачів факультету мистецтв Університету ім. Марії Кюрі-Склодовської.  Марія Сеньковска, Збіґнєв Лівак, Здзіслав Нєдзвєдзь, Даріуш Сєнкєвіч, Ян Ференц та Кшиштоф Шимановіч, властиво, цікаві тим, що не лише працюють пліч-о-пліч, а й творять багатоманітну мозаїку сучасного польського мистецтва.

Демонструючи тенденції творчих пошуків у сучасному графічному просторі, експозиція складається з ліноритів, фотографій, рисунків і творів, виконаних у мішаних графічних техніках. Цікаво, що відправною точкою для всіх творців  став папір – єдине спільне умовне обмеження. А далі кожен експериментував самостійно. Відтак твори різняться стильовими ознаками, техніками виконання, характером композиційних прийомів, творчою інтерпретацією образів та авторськими підходами до вирішення тих чи інших творчих завдань. Несхожість стилістики та різноплановість мистецьких комбінацій у межах одного виставкового залу в авторів жодного занепокоєння не викликає. Навпаки, така різнорідність творчих пропозицій, на їхнє переконання, ще більше приваблює глядача, зачіпає струни у його душі, змушує співпереживати та мислити.
Виставка “Поруч. На папері без обмежень” ще раз акцентує на тому, наскільки багатоаспектним є асоціативне сприйняття дійсності, а її  учасники підтверджують, що творчий процес – безмежний. А відтак кожен художник здатний стати особливим, знайти власний стиль.  

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8497 / 1.54MB / SQL:{query_count}