Сильна жінка

Художниця Олена Бурдаш презентує “Гармонію протиріч

Художниця Олена Бурдаш презентує “Гармонію протиріч

На картинах Олени Бурдаш, чия виставка “Гармонія протиріч” відкрилася у галереї Гері Боумена, обличчя, дерева, квіти та емоції сплітаються у єдине, у такий спосіб тяжіючи до цілісності та істини. Художниця стверджує: “Картини – це перехід від життєвого до духовного”.
Олена Бурдаш – творець, чиї роботи зберігаються як у картинних галереях, так і приватних колекціях США, Канади, Польщі, Австралії, Німеччини, Ізраїлю та Франції. Куратор галереї Анна Сидоренко стверджує: полотна Олени Бурдаш – “це смілива спроба поєднати народне, традиційне із сучасним, минуле із майбутнім, відкриваючи інтуїтивно вікно у це майбутнє”. Відтак не дивно, що на відкриття експозиції прийшло чимало гостей.
Олена Бурдаш народилася у селі Губин Волинської області, навчалася у  Львівському училищі прикладного мистецтва ім. І. Труша. Стверджує, що коли приїхала до Львова, то відчула – саме тут вона стартуватиме творчо.  Уже 1987 року вперше представила свою творчість у Луцьку.
Життя цієї жінки складалося дуже непросто, містило не тільки радість, а й чимало горя: 15 років проживання у Львові фактично без роботи та житла, смерть доньки, невдале заміжжя, два роки у Почаївському монастирі… Та, мабуть, саме час, проведений у монастирі, і навчив  її бути сильною. Сьогодні вона переконана – здаватися, опускати руки не можна ніколи, тільки через контрасти людина починає розуміти, де чорне, а де біле… Ця віра у життя, сила  присутні і в її роботах. А малює Олена Бурдаш справді яскраво та своєрідно.
У “Гармонії протиріч” – цілий світ. У всіх його вимірах, зі всією його жорстокістю, але насамперед – з усією його любов’ю…  

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7589 / 1.53MB / SQL:{query_count}