Гайда на етнофестиваль у Підкамінь!

Організатори “Підкаменя-2011” визначилися з наповненням вечірньої сцен

Організатори “Підкаменя-2011” визначилися з наповненням вечірньої сцени

Після тривалих і непростих роздумів, спричинених затяжними дощами та надмірною кількістю охочих виступати під зоряним небом Підкаменя, рішення нарешті прийнято. Отож, враховуючи побажання та можливості виконавців і організаторів, тим, хто приїде на “Підкамінь-2011”, подарують можливість у вечірній програмі фестивалю слухати і насолоджуватись запрошеними гуртами: у п’ятницю, 22 липня – “Верлібена” (Сімферополь), “АтмАсфера” (Київ), ТаРУТа” (Київ), “Дримба Да Дзиґа” (Київ), “Веремій” (Київ), “Тінь Сонця” (Київ);
У суботу, 23 липня – “Наземний Відмінок” (Тернопіль), “Ренесанс” (Ірпінь), “Бандур Бенд”  (Харків), “КораЛЛі”   (Івано-Франківськ), “Русичі” (Білгород-Дністровський), “Гайдамаки” (Київ).
Програма неділі, 24 липня, як і в попередні роки, більше розрахована на смаки гостей фестивалю категорії “Кому за 35”. Тож організатори  просять пробачення в тих, кому не до смаку виконавці зі Львова – Остап Стахів, Теодор Кукурудза, Остап, Тарас Курчик, Оратанія.

Довідка:

22 – 24 липня у Бродівському районі, в однойменному селищі, відбудеться п’ятий за ліком Фестиваль “Підкамінь-2011”. Концепція етнофестивалю “Підкамінь” – сучасна українська фолькова музика, український стрій  на фоні неймовірної краси природи, монастиря, котрий пережив вічність, і всього енергетичного ландшафту Північного Поділля.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8222 / 1.53MB / SQL:{query_count}