Бринза, ватра і коломийка

У Косові відбувся ХІХ Міжнародний гуцульський фестиваль.Як і було заплановано, 27 – 28 серпня у Косові на Івано-Франківщині успішно відбувся ХІХ Міжнародний гуцульський фестиваль. Подія, на яку очікували ще минулого року, але яку змушені були перенести на пізніший час у зв’язку з наслідками тодішньої негоди, сьогодні зібрала у давньому гуцульському центрі численних мешканців краю та шанувальників гуцульського мистецтва.

У Косові відбувся ХІХ Міжнародний гуцульський фестиваль
Як і було заплановано, 27 – 28 серпня у Косові на Івано-Франківщині успішно відбувся ХІХ Міжнародний гуцульський фестиваль. Подія, на яку очікували ще минулого року, але яку змушені були перенести на пізніший час у зв’язку з наслідками тодішньої негоди, сьогодні зібрала у давньому гуцульському центрі численних мешканців краю та шанувальників гуцульського мистецтва.
А подивитися було на що – на центральних сценах містечка виступило близько сотні колективів художньої самодіяльності та чимало окремих виконавців. І то не тільки зі Франківщини, а й із багатьох областей України. Вартує уваги, що й зарубіжних гостей на фестивалі було багато. Зокрема, організатори говорять про приїжджих із десяти країн світу, чимало з яких не лише слухали концерт і гуляли поміж рядами виставки-ярмарку (де місцеві майстри народної творчості презентували свої доробки), а й взяли участь у тематичній науково-практичній конференції. А ще – на власні очі побачили, як запалюють велику гуцульську ватру.
“Поважні та шановані ґазди, ґаздині, куми, свати,  гості та ґаздівські діти, горілочкою та бринзою частуйтеся, виробами милуйтеся, все, що до душі припало, купуйте, одягайте, споживайте і нас не забувайте!” – лунало на Косівській площі.  І мало відгук!
Отож до ювілейного – ХХ гуцульського фестивалю, який наступного року відбудеться у серці Гуцульщини – Верховині!

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7984 / 1.54MB / SQL:{query_count}