Опера на воді

Один із найбільших театральних фестивалів Європи знову дивує

Один із найбільших театральних фестивалів Європи знову дивує

Тисячі людей із усього світу щорічно з’їжджаються у провінційне австрійське містечко Брегенц, де відбувається масштабний театральний фестиваль Bregenzer Festspiele. Його головний майдачник розташований на… воді.
Фестиваль у Брегенці засновано ще в 1946 році, й поєднує в собі широкий спектр музичних і театральних подій. Родзинкою фестивалю, що збільшила його популярність, є сцена Seebuhne.
Це найбільша в світі плавуча сцена під відкритим небом, яку монтують на Боденському озері й декорують так, що вона неодмінно вражає уяву. Таке розміщення дозволяє режисерам нічим не обмежувати свою уяву, що cприяє створенню незабутні декорації. Скажімо, опера “Аіда”, яку ставили  влітку 2009 року, значна дія якої відбувалась на фоні зруйнованої Статуї Свободи як символ конфлікту між рабством та свободою, що є стрижнем постановки. Безперечною перевагою є й те, що глядацький зал має близько 7000 тисяч місць.

Цьогоріч основну сцену займе опера під назвою “Анрі Шеньє”, присвячена життю цього відомого французького поета. Її написав композитор Умберто Джордано та поет Луїджі Ілліка. Її постановник – відомий британський театральний та оперний режисер Девід Паунтні. Художник  Девід Філдінг “переніс на воду” картину Жака Луї Давида “Смерть Марата”. На полотні зображений убитий у своїй ванні Жан Поль Марат – лікар, видавець і радикальний журналіст, один із найбільш фанатичних, жорстоких і кровожерливих лідерів французької революції. За підрахунками організаторів, фестиваль відвідають близько 200 000 глядачів.
 

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7816 / 1.53MB / SQL:{query_count}