Нове “Те саме…”

У “Зеленій канапі” вкотре – місто. Коли Соломію Ковтун запитували, а які роботи вона виставить у галереї цього разу, дівчина відповідала: “Те саме”. Так і назвала нововідкриту у “Зеленій канапі” виставку.

У “Зеленій канапі” вкотре – місто

Коли Соломію Ковтун запитували, а які роботи вона виставить у галереї цього разу, дівчина відповідала: “Те саме”. Так і назвала нововідкриту у “Зеленій канапі” виставку.

Хоча мова про цілком свіжі роботи, старою залишилася хіба тема її улюбленого Львова, магія якого так сильно впливає на художницю, що не малювати офтальмолог за фахом і за місцем роботи просто не може. Навіть більше – у 2007 році стала студенткою Львівської національної академії мистецтв.

“Соломію Ковтун вабить архітектура як мовчазний спостерігач усього, що відбувається у місті”, – зауважила в коментарі “Пошті” директор галереї Олеся Домарадзька. А в анотації до виставки зауважила: “Тому що ці будинки, цей брук, брами і провулки змінювали, залежно від моди, колір стін і види вивісок та реклам,бачили долі сотень сімей, зміну десятків епох, гримаси й усмішки, а місто очима людей і поколінь бачило те саме”. Отож, Львів не відпускає увагу художниці передовсім як жива істота.

“Наше місто – мінливе, настроєве, різне… Але завжди притягальне, чарівливе, готове показати тобі щось, чого ти не бачив раніше, – ділиться Соломія Ковтун із нами думками. – Його не набридає пізнавати, а тому тут не нудно. А ще місто має таку сильну енергетику, що не творити тут може хіба лінивий. Мені не заважає, що я лікар за фахом. Адже медицина – це моя робота. Однак життям є живопис…”   

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8139 / 1.53MB / SQL:{query_count}