Гайда на «Етновир-2011»!

Міжнародний фольклорний фестиваль буде музичним, танцювальним, вокальним і гастрономічним. У Львові з 20 по 24 серпня буде представлено етнічну культура з різних куточків світу – впродовж цих днів у місті у межах святкування 20-ї річниці Незалежності України триватиме IV Міжнародний фольклорний фестиваль «Етновир».

У Львові з 20 по 24 серпня буде представлено етнічну культура з різних куточків світу – впродовж цих днів у місті у межах святкування 20-ї річниці Незалежності України триватиме IV Міжнародний фольклорний фестиваль «Етновир».

Як кажуть організатори, цьогоріч у «Етновирі» візьмуть участь найвідоміші та найколоритніші колективи за чотирирічну історію фестивалю. Танцюристи на ходулях з Франції, експресивні африканські барабанщики з Бурунді, гарячі греки з всесвітньовідомим танцем «Сіртакі», неймовірні Баски та жонглери прапорами з Італії влаштують 5-денну феєрію у Львові. Фольклорні паради вулицями міста, вечірні концерти на пл. Ринок, кулінарні майстер-класи, фольклорне шахове шоу – все це «Етновир-2011».

«Цьогорічний, четвертий «Етновир» стане одним із найавторитетніших фестивалів у Львові. Дуже символічно те, що захід припадає на святкування 20-ї річниці Незалежності, і ми навіть перефразовуємо салоган фестивалю «Весь світ до Львова» на «Весь світ вітає Україну з ювілеєм Дня Незалежності». Тому цьогоріч підбираємо колоритний склад учасників. Загалом буде 9 колективів, із них три, що дуже приємно і дуже символічно, з української діаспори, зокрема два з Канади та один із Великобританії. Також будуть українські колективи», – каже  організатор фестивалю Андрій Сидор.

Щодо італійців, то це всесвітньо відомий колектив, який представляє своє шоу на подіях мега-рівня – відкриття Фіналу Ліги чемпіонів УЄФА у Римі, церемонія відкриття кубку світу FIFA у Сеулі.

А ось Францію представлятиме Ансамбль народних тарцюристів "Lous de Bazats", що презентують своє унікальне шоу на ходулях. Учасники відтворюють традиції давнього римського містечка Базас. Ходіння на ходулях зародилося там ще у 17 ст., коли болотиста місцевість спонукала пастухів їх вдягати для догляду за вівцями.

Грецію представлятиме  Folk Danse Group "'MENELAIS", Kartida Hellas, котрий приїде з серця Греції – міста Кардіца та прагне показати Україні своє бачення танцю. Гості з Африки, а саме з Республіки Бурунді, представлятимуть народні танці та пісні з етнічними африканськими барабанами.

Традиційно фестиваль розпочнеться 20 серпня марш-парадом,того ж дня відбудуться сольні концерти. Далі ж два дні поспіль відбуватимуться виступи учасників, які супроводжуватимуться кухнею народів світу, а 23 серпня – гала-концерт. Традиційно все дійство закінчиться арканом, танцем котрого учасників навчають із першого дня прибуття. Всі бажаючі матимуть змогу на пл. Ринок спробувати національні страви та подивитись на феєричні шоу.


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7998 / 1.56MB / SQL:{query_count}