Від Китаю до Львова

Молодий китайський художник Жен Вей, виставка живопису якого до 28 червня експонується у Музеї мистецтв давньої української книги, стверджує, що Львів став для нього другою батьківщиною

Молодий китайський художник Жен Вей, виставка живопису якого до 28 червня експонується у Музеї мистецтв давньої української книги, стверджує, що Львів став для нього другою батьківщиною, незважаючи на те, що в нашому місті митець живе лише чотири роки.

Здобувши мистецьку освіту в Китаї у кількох творчих навчальних закладах, Жен Вей, як розповіла “Пошті” куратор виставки Юлія Островська, приїхав поглибити і вдосконалити власні знання до Львова. Сьогодні він – студент четвертого курсу Львівської національної академії мистецтв з власними світовідчуттям і творчими візіями. Реалізуючи свої творчі бажання на великих полотнах олійними фарбами, Жен Вей презентує львів’янам яскраву індивідуальну філософію життя і творчості, зав’язану передовсім на близькості до природи.

“Тільки різноманітність природних пейзажів, їх споглядальність і наслідування може допомогти людині відчути справжню неповторну красу, – акцентує Жен Вей. – І сьогодні, коли недоторканість природи – це надзвичайна рідкість, а її руйнування бачимо все частіше і частіше, – необхідність зберегти на полотні хоч деякі її куточки з кожним днем тільки зростає”.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7492 / 1.53MB / SQL:{query_count}