Літній “Подих весни”

“Сливка” презентує живопис молодого художника Івана Драгана

“Сливка” презентує живопис молодого художника Івана Драгана

Уже вдруге арт-салон “Сливка” запропонував львів’янам для огляду персональну виставку живопису уродженця Тернопільщини, а нині молодого львівського художника Івана Драгана. Правда, цього разу не на сакральну тему (як було минулого року – виставка  “Вогонь душі”), а на теми природи.

Експозиція “Подих весни” об’єднала близько тридцяти невеликого формату робіт, які Іван Драган намалював за останні три місяці після закінчення навчання на кафедрі сакрального мистецтва Львівської національної академії мистецтв. Як зізнався “Пошті”, не любить ледарювати, а тому відразу переключився на творчу працю, дещо здивувавши своїх шанувальників ентузіазмом у змальовуванні власне рослинного світу.

“Насправді, у цьому моєму захопленні немає нічого дивного, і я категорично не згоден із тим, що малювання квітів – справа жіноча, – каже художник. – Адже такої барвистості, яку мають рослини, не має ніщо інше. Особисто для мене квіти – це емоція, асоціативна думка, відпочинок. Не спіймав моменту відразу, то наступної миті уже буде все по-іншому. Оце існування тут і зараз, буття у певних координатах з тими чи іншими емоціями та думками, навіяними враженнями від рослинного світу – те, що мене зараз найбільше цікавить. Хоча не можу сказати, що  живописні експерименти на сакральну тему відійшли на задвірки. Просто переконаний – треба пробувати власні сили скрізь, де тобі є дійсно цікаво”.

Як наголосила у коментарі “Пошті” куратор арт-салону “Сливка” Оксана Сливка, галерея другий рік поспіль презентує живопис цього творця невипадково. “Його роботами справді цікавляться і їх купують. А  особисто нам ще й дуже цікаво те, як художник змінюється і як росте. А Іван росте – і це однозначно”.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7858 / 1.54MB / SQL:{query_count}