ДАІ “полюватиме” із фотокамерами

ДАІ Львова знайшла новий спосіб боротьби з любителями стихійно паркуватись – на порушників “полюватимуть” із фотокамерою.

ДАІ Львова знайшла новий спосіб боротьби з любителями стихійно паркуватись – на порушників “полюватимуть” із фотокамерою. За словами працівників автоінспекції, відтепер уникнути відповідальності не вдасться нікому. Та, головне, вже не доведеться ганятись за водіями, які звикли залишати свої автівки абияк та абиде. Адже вони й самі будуть зацікавлені у тому, аби якнайшвидше сплатити штраф.

– Раніше водії нерідко залишали свої авто, де заманеться, йшли на роботу, працювали весь день, а ввечері спокійно їхали додому. Впіймати їх “на гарячому” було доволі складно! Тому ми й вирішили підійти по-новому до цієї проблеми, – розповідає керівник ДАІ Львова Богдан Мицак.

Відтепер інспектор ДПС спершу фотографує авто, яке припаркували в забороненому місці, а тоді залишає на лобовому склі машини повідомлення для її власника. Водія попереджають про те, що він порушив Правила дорожнього руху і тому повинен прийти у ДАІ для складення протоколу про адміністративне правопорушення. Аби повідомлення, бува, не згубилося, кермувальнику обов’язково надсилають ще й копію рекомендованим листом.

Водія-порушника карають не відразу. Спочатку – профілактична бесіда. Далі – своєрідне розслідування. І тільки після цього виписують штраф, який становить від 225 до 340 грн.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9236 / 1.53MB / SQL:{query_count}