Недолугі “жарти” на залізниці

Минулотижнева страш­-на аварія з людськими жертвами на залізничному  переїзді, схоже, не всіх водіїв змусила замислитися.

Минулотижнева страш­-на аварія з людськими жертвами на залізничному  переїзді, схоже, не всіх водіїв змусила замислитися. Дарма, що ДАІ щоденно акцентує на дотриманні Правил безпеки під час перебування на залізничних переїздах. В окремих шоферів свої правила. 

…Вечоріло. 22-річний водій ЗІЛа хотів якнайшвидше потрапити додому. Там його чекала приємна компанія, вечеря, пляшка горілочки. Отож, чоловік вирішив, що треба їхати швидко. Переїзд через залізничну колію був відкритий, дорогу в цьому місці освітлювали. Тож, не знижуючи швидкості, машина виїхала на переїзд на пагорбі. Внаслідок удару передніх коліс об настил переїзду водій не втримав кермо, і машину занесло на колію. Зрештою, завантажений кузов пошкодив шафу системи залізничної сигналізації та зв’язку. Що власне і врятувало життя водієві. Саме тоді у диспетчер залізничної дільниці відразу помітив пошкодження, і рух поїздів на дільниці автоматично перекрили.

Згідно з посадовою інст­рукцією, працівник залізниці викликав слідчо-оперативну групу транспортної міліції. Міліціонери, які приїхали на місце пригоди, надали медичну допомогу водію та викликали ремонтну бригаду дистанції сигналізації та зв’язку і бригаду служби колії для евакуації вантажівки з рейок.

Пасажири приміського дизель-потяга, який мав через лічені хвилини проїздити через цей переїзд, гадки не мали, що, дякуючи водію, простояли  чотири години на станції біля місця аварії. А потяг сполученням Харків – Івано-Франківськ через цей інцидент запізнився на станцію призначення на годину. Про це інформує прес-центр УМВСУ на Львівській залізниці.

Нині з’ясовують, яких збитків завдано залізниці та підприємству, якому належить вантажівка. За цим фактом порушено кримінальну справу за статтею “Пошкодження шляхів сполучення та транспортних засобів” Кримінального кодексу України.

Сергій Єсімов
 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8479 / 1.53MB / SQL:{query_count}