Кримінал за незаконну видачу прав

Прокуратура Львівщини виявила факти отримання прав на керування пасажирським транспортом (категорія D) на підставі підроблених документів

Прокуратура Львівщини виявила факти отримання прав на керування пасажирським транспортом (категорія D) на підставі підроблених документів, що підтверджують наявність у водіїв-кандидатів трьохрічного безперервного стажу роботи з категоріями “В” та “С”. Про це інформує  прес-служба прокуратури Львівської області.

За цими фактами порушено п’ять кримінальних справ щодо службових осіб, які оформляли та видавали незаконні довідки про те, що особи – претенденти на отримання права навчатися та посвідчень водія категорії “D” та “Е”, працювали на очолюваних ними підприємствах та мають необхідний стаж роботи водіями з посвідченнями категорії “В”. Ці кримінальні справи скеровано до суду.

Як засвідчили результати перевірок з питань дотримання законодавства про безпеку руху на автомобільному транспорті в поточному році, суб`єкти господарювання, котрі надають послуги з перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування, не забезпечують проведення передрейсового медичного огляду водіїв та огляду технічного стану транспортних засобів, порушують режим праці та відпочинку водіїв, а також схеми маршрутів та графіки руху, надають такий вид послуг без дозвільних документів.

Задля усунення згаданих порушень міськрайпрокурори внесли 30 приписів та подань, за результатами розгляду яких до дисциплінарної відповідальності притягнули 43 посадові особи. Крім того, нерідко суб’єкти підприємницької діяльності, що займаються пасажирськими перевезеннями, використовують найману працю водіїв без оформлення трудових відносин, як того вимагає закон. За такими фактами цьогоріч прокуратурою скеровано до суду 17 кримінальних справ.

Сергій Білий
 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8383 / 1.53MB / SQL:{query_count}