Наступ на наркомафію

З початку року оперативники Львівщини вилучили 403 кілограми наркотичних засобів та психотропних речовин

З початку року оперативники Львівщини вилучили 403 кілограми наркотичних засобів та психотропних речовин

Цьогоріч працівники управління з боротьби з незаконним обігом наркотиків ГУ МВСУ у Львівській області викрили та ліквідували 18 міжнародних контрабандних каналів надходження наркотичних засобів та психотропних речовин в Україну з Польщі, Великобританії та Італії. Загалом із початку року правоохоронці викрили 656 злочинів, пов’язаних із незаконним зберіганням наркотиків, 219 злочинів, пов’язаних із незаконними наркопосівами, та п’ять – зі схилянням інших осіб до вживання наркотичних засобів.

Ба більше, як інформує прес-центр обласного управління міліції, оперативники також задокументували 11 контрольованих постачань наркотичної сировини засудженим (!), які відбувають покарання в місцях позбавлення волі.

За час операції “Мак” (це всеукраїнський захід – “Пошта”) львівські правоохоронці провели понад дві тисячі  перевірок стосовно незаконного культивування та вирощування нарковмісних рослин. Так, за час цієї операції виявлено 276 фактів незаконних посівів на присадибних ділянках. Долучали цьогоріч до виявлення дурман-зілля і гелікоптери, що, звісно, дало свій ефект.

У підсумку – за дев’ять місяців поточного року в регіоні вилучено 403 кілограми наркотичних засобів та психотропних речовин. Серед вилученого дурману – 13,6 кг марихуани, 374,4 кг макової соломи, 305,8 г опію, 70,3 г героїну, 2 г кокаїну, 9,6 г гашишу, 3,42 кг амфетаміну, 1,4 г метадону, 121,4 г трамадолу та 27,6 тисяч доз прекурсорів.

Загалом на Львівщині до кримінальної відповідальності притягнули 837 осіб. Зокрема, 134 – за збут наркотиків, 496 – за зберігання наркотиків. Серед напрацювань міліціянтів – ліквідація 21 наркопритона, серед яких вісім  осередків виготовлення та вживання наркотиків та чотири нарколабораторії.

Окрім цього, правоохоронці розшукали тринадцять осіб, котрих у минулі роки було оголошено в розшук за злочини, пов’язані з незаконним наркообігом, кримінальні справи за якими скеровано до суду. 

Сергій Білий
 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8307 / 1.54MB / SQL:{query_count}