Вибухове попередження

9 червня невідомі кинули гранату на подвір’я міського голови Трускавця. На щастя, постраждалих немає

9 червня невідомі кинули гранату на подвір’я міського голови Трускавця. На щастя, постраждалих немає

У середу  на подвір’ї дому Лева Грицака, міського голови Трускавця, пролунав вибух. Він пошкодив вікна будинку мера, а також два вікна у сусідній споруді, що належить заступникові начальника Бориславської державної податкової інспекції Петру Зворецькому. Ніхто з мешканців не постраждав. На момент вибуху в будинку міського голови була його дружина Галина Грицак. Вона й звернулася зі заявою о 20.00 у Дрогобицький райвідділ міліції.

Денис Харчук, керівник відділу зв’язків з громадськістю ГУ МВСУ у Львівській області, підтвердив інформацію про вибух біля будинку Лева Грицака. За його словами, уже відкрито кримінальну справу, а залишки наразі не встановленого вибухового пристрою передали на експертизу. Схоже на те, що цей пристрій був навчальним, оскільки він не завдав серйозних пошкоджень будинкам.

Сам Лев Грицак зараз перебуває на відпочинку в Одеській області. Він висловив припущення, що причиною замаху може бути його політична діяльність. Адже Трускавець – одне з найприбутковіших курортних міст в Україні, тому посада міського голови неодмінно викликає чимало заздрісних поглядів. Леву Грицаку вже кілька разів “натякали”, щоб той відмовився від  крісла мера.

Важливо, що вибухівка, якою невідомі скористалися 9 червня, була занадто слабкою, щоб завдати серйозної шкоди. Ймовірно,  зловмисники своїми діями хотіли “чемно попросити” мера Трускавця залишити свою посаду.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8039 / 1.53MB / SQL:{query_count}