Далай-лама звернеться до українців

Яке запитання ви б хотіли поставити Нобелівському лауреатові премії миру?

20 жовтня лауреат Нобелівської премії миру Далай-лама XIV вперше в історії в прямому ефірі спілкуватиметься з українцями. Він звернеться до всієї України, а потім протягом години відповідатиме на запитання, інформує osvitoria.media.
Запитання може поставити кожен охочий, попередньо зареєструвавшись.
Тема зустрічі «Освіта і мир у часи пандемії». Триватиме ефір 06.30 до 07.30 за київським часом.
Діалог відбуватиметься українською й англійською мовами, забезпечуватиметься синхронним двомовним перекладом. Здійснюватиметься відеозапис прямого ефіру, який потім буде доступний для вільного перегляду на YouTube-каналі EdCamp Ukraine.
Найцікавіші запитання, отримані у цій реєстрації, потраплять до прямого ефіру – будуть озвучені ведучими діалогу.
Далай-лама XIV – гуманіст і захисник прав людини, взірець стійкості та милосердя, до якого дослухаються очільники держав та релігійні лідери.
Далай-ламу запрошують з лекціями міністерства та університети в усьому світі, його книги стають світовими бестселерами, а також у нього є стала практика онлайн-зустрічей – діалогів – із жителями різних країн, зокрема вони нещодавно проходили у Великій Британії, Тайвані, Індії. Оскільки такі бесіди транслюються в багатьох інших країнах, то завжди відбуваються в один і той самий час (за київським часом – о 06.30).
Тепер можливість узяти участь у діалозі із цією видатною людиною та навіть поставити Далай-ламі запитання з’явилася і в українців.
Після діалогу з Далай-ламою паралельно відбудуться три онлайн-дискусії: «Освіта для миру» за участі Лілії Гриневич, «Мир у світі людей» за участі Тараса Тополі, «Пандемія і її вплив на людство» за участі Наталії Мосейчук.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8326 / 1.53MB / SQL:{query_count}