Карантин: користь і шкода

Загальний карантин у всьому світі може виявитися більш небезпечним у далекій перспективі, ніж вільне поширення коронавірусу

фото: архів
Таку думку висловив виданню Stat професор медицини Стенфордського університету Джон Іоаннідіс, назвавши те, що відбувається ірраціональним.
Вчений вказує на те, що спроби згладити криву поширення коронавірусу за допомогою жорстких заходів, таких, як введення загального карантину в різних країнах, призводять до перевантаження системи охорони здоров’я на тривалий термін, в той час як у випадку вільного поширення вірусу настає «гостра фаза», під час якої медичні установи завантажені на більш короткий період часу.
На його думку, у суспільства немає рішення щодо того, як довго країни можуть тримати людей у карантині без серйозних наслідків для економіки, суспільства і психічного здоров’я людей. Політики не можуть визначити, чи принесуть ці обмеження в підсумку більше користі чи шкоди.
Іоаннідіс також пише, що коефіцієнт смертності ще невідомий остаточно у зв’язку з неможливістю протестувати все населення Землі. Цей показник у США коливається від 0,05% до 1%, що можна порівняти зі смертністю від сезонного грипу. «Якщо це дійсно так, то блокування світу з потенційно величезними соціальними і фінансовими наслідками може бути абсолютно ірраціональним», – заявив професор.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8273 / 1.52MB / SQL:{query_count}