Польща змінює правила для українських заробітчан

Із 1 січня 2018 року в Польщі почнуть діяти нові правила праце­влаштування іноземців на сезонну роботу. Внаслідок цих змін буде впроваджений новий тип дозволу на сезонну роботу. Це стосуватиметься сільського господарства, садівництва і туризму

Про зміну правил працевлаштування іноземців на сезонну роботу, згідно з директивою Європейського парламенту і Європейської ради, розповів у ефірі Polskie Radio 24 віце-міністр родини, праці й соціальної політики Польщі Станіслав Швед.
“Ми повинні були владнати дві справи. Головне – це так звана сезонна євросоюзна директива, яка змушує нашу країну до більш вимогливої політики щодо працевлаштування сезонних працівників у трьох галузях – рільництві, садівництві й туризмі. І тут ми дійсно застосували впровадження так званих сезонних дозволів, намагаючись максимально спростити оформлення на роботу працівників. Сезонний дозвіл на роботу видаватимуть упродовж року на дев’ять місяців. Окрім цього, ми впровадимо таке полегшення для рільників, що в особливих ситуаціях, чи в час негоди, фермер у рамках цього ліміту зможе доручити працю без оформлення чергового дозволу на виконання іншого виду роботи на 30 днів іншому іноземцеві. Така директива набуде чинності 1 січня 2018 року”, – розповів Станіслав Швед.
І наголосив на зловживаннях у працевлаштуванні іноземних працівників: “Мовиться про заявки на роботу, коли під час працевлаштування іноземця зголошується якась вигадана одноособова фірма, яка штампує такі запрошення на роботу. Їх в Україні продають по 800 доларів. Потім до Польщі приїжджає іноземець, а фірми, до якої він прибув, немає. Тож грошей у нього нема і роботи нема”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8166 / 1.53MB / SQL:{query_count}