Українці не поспішають користуватися “безвізом”

Близько двох третин українців (69%) ніколи не бували за кордоном. Лише 13% жителів країни були за кордоном протягом останніх 12 місяців

Про це свідчать результати соціологічного опитування компанії Research&Branding Group.
Найбільше подорожують жителі Західної України, де менше тих, хто жодного разу в житті не їздив за кордон (54% проти 70-78% в інших регіонах). Основними цілями закордонних поїздок близько третини (29%) українців, які бували за кордоном, назвали туристичні подорожі (11%), відвідини родичів і друзів (7%), а також заробітки (6%) і робочі відрядження (4%). Жителі західних областей значно частіше, ніж в інших регіонах, виїжджають за кордон на заробітки (17% у Західній Україні проти 1-3% в інших регіонах) і в робочі відрядження (7% у Західній Україні проти 2-4% в інших регіонах ).
Сільські жителі рідше, ніж містяни, виїжджають за кордон на відпочинок (8% сільських жителів проти 12-14% містян), але частіше на заробітки (10% сільських жителів проти 4% містян). На заробітки та в робочі відрядження за кордон частіше виїжджають чоловіки (9%), ніж жінки – (3%), в робочі відрядження – 7% чоловіків і 2% жінок.
За перший місяць дії “безвізу” для поїздок у країни ЄС ним скористалися 95,5 тисяч українців. 8% українців зазначили, що вже мають біометричні паспорти, а ще 39% заявили про намір їх оформити. У той же час кожен другий житель України (51%) не має біометричного паспорта і не збирається його оформляти.
Опитування проводилося в період 15-24 червня 2017 року по загальноукраїнській вибірці (за винятком непідконтрольних територій Донецької і Луганської областей, АР Крим, та м. Севастополя). Кількість опитаних – 1800 осіб. Похибка вибірки склала плюс-мінус 2,4% при рівні довірчої ймовірності Р = 0,95.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9365 / 1.53MB / SQL:{query_count}