Українці почали більше заробляти в Польщі

Представники польської рекрутингової фірми “Upper Job” стверджують, що після впровадження для України безвізового режиму, українські працівники в Польщі отримують більші зарплати

Як повідомляє українська служба Польського радіо, якщо раніше годинні ставки коливалися на рівні 9-10 злотих, то нині у різних галузях вони зросли до 14-25 злотих.
У середньому працівники з України почали заробляти на 33% більше, ніж це було раніше. Отримувати більші зарплатні стали штукатури, кухарі, мулярі й працівники готелів. Експерти кажуть, що українці також цікавляться німецьким ринком праці, де можуть заробити у чотири рази більше, ніж у Польщі. Тож польські роботодавці тепер часто пропонують українцям різні форми заохочення. Наприклад, надають заробітчанам житло, за яке вони не будуть платити, а це вже економія від 300 до 500 злотих.
Водночас не всі українці хочуть працювати в Польщі чесно. Так, днями неподалік Варшави викрили нелегальний цех виготовлення тютюнових виробів та затримали працівників, серед яких виявилися двоє українців та полячка. “Під час проведення слідчих дій у підвалі орендованого будинку поліція виявила виробничу лінію для виготовлення цигарок, зокрема, змішувач тютюну, пакувальні машини, наклейки для блоків цигарок, а також картонні коробки для упаковки”, – передає ТСН.
За даними польських правоохоронців, було вилучено приблизно 145 тисяч штук цигарок різних марок та понад 340 кілограмів різаного тютюну без польських акцизних знаків. Наразі затриманих – 34-річну полячку та 21- та 38-річних громадян України – заарештували на три місяці. Їх звинувачують в організації злочинної групи, яка займалася незаконним виготовленням та зберіганням тютюнових виробів, що завдало втрат державній скарбниці Польщі на суму в понад 500 тисяч злотих (119 тис. євро).

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8522 / 1.53MB / SQL:{query_count}