Українці масово купують нерухомість у Польщі

Торік іноземці, котрі живуть у Польщі, придбали понад 4,5 тисячі помешкань

Як стверджують експерти, це пов’язано, зокрема, з тим, що до країни приїжджає все більше українців, повідомляє Польське радіо.
У 2015 році українці придбали в Польщі 35 тисяч квадратних метрів житлової площі, а в 2016-ому році – вдвічі більше (64 тисячі). На думку Конрада Плохоцького з Польського об’єднання девелоперських компаній, у наступні роки українці купуватимуть ще більше житла у Польщі. “Упродовж останніх 2-3 років ми бачимо дуже велике зростання зацікавлення саме клієнтів з України, які приїжджають до Польщі, працюють тут, і які переконалися, що над Віслою можна дуже добре заробити, є стабільний ринок праці”, – каже він.
За даними Управління зі справ іноземців, нині у Польщі перебуває 295 тисяч осіб, котрі мають посвідки на тимчасове та постійне перебування. В основному, це громадяни України, кількість яких від 2014 року постійно збільшується. Сьогодні найбільше українців проживає у Мазовєцькому воєводстві, а також у Малопольському, Нижньосілезькому і Великопольському.
Як говорить речник Управління зі справ іноземців Якуб Дудзяк, кількість українських громадян, які становлять найчисельнішу групу іноземців у Польщі, надалі також збільшуватиметься: “За нашими прогнозами, ця динаміка збережеться, адже тенденція дуже помітна. У 2016 році кількість українців, які клопоталися про отримання посвідки на проживання у Польщі, була на 40% більшим, ніж у 2015-ому. На початок травня 2017 року вже було зареєстровано 45 тисяч заяв від громадян України. Упродовж усього минулого року цих клопотань було 96 тисяч. Крім того, на збільшення цієї динаміки матиме вплив скасування візового режиму між Україною та ЄС. Згідно зі статистикою, цьогоріч до 150 тисяч українців можуть попросити посвідки на проживання у Польщі”.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.0012 / 1.53MB / SQL:{query_count}