Перебудова вартістю трильйон доларів

Дональд Трамп виступив із програмною промовою в Конгресі

фото: businessinsider.com
Сполучені Штати повинні кардинально реформувати міграційне законодавство, наголосив глава Білого дому. Дональд Трамп також підтвердив намір продовжувати тісно співпрацювати з партнерами по НАТО та активно боротися з ісламським тероризмом. Але головна «фішка» – запуск у США національної перебудови: програми оновлення інфраструктури країни загальною вартістю трильйон доларів.
Президент США протиставив дану ініціативу колосальним витратам країни за кордоном та підкреслив, що дана ініціатива дозволить створити у Сполучених Штатах мільйон нових робочих місць. «Америка витратила приблизно шість трильйонів доларів на Близькому Сході, і це у час, коли наша інфраструктура розсипається на очах. За шість трильйонів ми б могли перебудувати нашу країну двічі… Програма національної перебудови буде керуватись двома базовими принципами: купуй американське та наймай на роботу американців», – заявив Дональд Трамп.
Президент США також поскаржився на свого попередника Барака Обаму, заявивши, що наслідком президентства останнього стала колосальна кількість безробітних, рекордне зростання державного боргу країни та надзвичайно повільне відновлення економіки.
При цьому Трамп назвав власними заслугами економію бюджетних коштів, які спрямують на низку проектів державного значення, зокрема на посилення державного кордону.
Очевидно, вкрай неприємним сюспризом для Кремля стали слова американського президента про перспективи співпраці з Північноатлантичним альянсом. «Ми потужно підтримуємо НАТО, Альянс, який було виґартувано на основі зв’язків, вибудованих у ході двох світових воєн, які перемогли фашизм, та холодної війни, яка поклала край комунізму», – підкреслив Дональд Трамп. Також американський президент пообіцяв більш тісну співпрацю з «друзями та союзниками в арабському світі» з метою знищення ісламістського тероризму, який він назвав «огидним ворогом».
Президент нагадав конгресменам, що прохатиме їх про рекордне збільшення оборонного бюджету США. Останнє здійснюватиметься за рахунок скорочення видатків на охорону довкілля та дипломатичну роботу. Трамп пропонує збільшити бюджет Пентагону на 54 мільярди доларів, тобто на 10 відсотків. 
Значну частину промови Дональд Трамп приділив необхідності співпраці між законодавцями Республіканської та Демократичної партій та попросив підтримки у Конгресу для його ініціатив у царині освіти та охорони здоров’я, підкресливши, серед іншого, що його метою є забезпечення процвітання та покращення умов життя афроамериканців та представників латиноамериканської громади.
«Кожна американська дитина повинна мати можливість зростати у безпечній громаді, ходити до чудової школи та мати доступ до високооплачуваної роботи», – заявив Дональд Трамп.
«Із цього моменту, Америка буде спиратись на наші сподівання, а не жити під вагою наших страхів. Нас надихатиме майбутнє! Ми не дамо сумнівам засліплювати нас!», – завершив свій виступ новий президент Сполучених Штатів.

Кандидат на посаду глави національної розвідки США Ден Коутс назвав Росію, Китай і Північну Корею основними загрозами країни. Про це він заявив у ході виступу на слуханнях у Конгресі щодо своєї кандидатури, передає Reuters. «Прагнення Росії утвердитися в світовій політиці – це те, на що я дивлюся з великою стурбованістю. Це те, до чого ми повинні підходити з широко відкритими очима і ставитися зі здоровою часткою скептицизму», – зазначив Коутс. Він також виступив за ретельне розслідування будь-яких спроб Росії вплинути на минулі президентські вибори. Відносно Китаю Коутс заявив, що ця держава «продовжує свою активність у регіоні». Йдеться про територіальні претензії в Східному і Південно-Китайському морях. У своїй промові він також вказав на провокації з боку КНДР, проблему Ірану, конфлікти в Сирії, Афганістані та в «інших гарячих точках». Президент США Дональд Трамп висунув колишнього сенатора від штату Індіана Дена Коутса на пост директора національної розвідки 7 січня. Як зазначалося, він має глибоке розуміння загроз національній безпеці, що стоять у даний час перед США, і рішень, необхідних для боротьби з ними.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8369 / 1.56MB / SQL:{query_count}