Україна – Польща: разом проти Росії

Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща в Україні Ян Пєкло вважає, що польський та український уряди розуміють, що “у жодному разі нам не можна сваритися”, а необхідно співпрацювати для протистояння російській агресії та пропаганді

Про це він заявив у інтерв’ю газеті “День”. 
Таким чином, пан посол прокоментував заяву лідера партії “Право і справедливість” Ярослава Качинського, який нещодавно заявив, що, героїзуючи Бандеру, Україна ніколи не зможе долучитися до європейської спільноти. “Гадаю, і в Польщі, і в Україні такі заяви виголошуються, виходячи передовсім із внутрішньополітичних міркувань, – не з інтересів українсько-польських відносин... Є антиукраїнськи налаштовані люди і в Польщі, які в такий спосіб працюють на свій електорат. Важливим у цих умовах є те, що між нашими країнами зберігається комунікація”, – наголосив дипломат. 
“Історія є історією, а майбутнє є майбутнім”, – заявив Як Пєкло, додавши, що й польський, і український уряди розуміють, що “у жодному разі нам не можна сваритися”. 
Посол також прокоментував питання про Волинську трагедію. “Такий процес – просимо пробачення і самі пробачаємо – відбувався у нас з німцями. Але, на жаль, є Росія, яка хоче нас посварити, і робить все для цього можливе”, – сказав він. Крім того, на думку посла, нещодавні акти вандалізму, що мали місце в Гуті Пеняцькій та історико-меморіальному заповіднику “Биківнянські могили” були спеціально влаштовані для того, щоб “посварити поляків та українців”. 
Ян Пєкло також прокоментував інцидент зі спаленням українського прапора під час маршів у Варшаві влітку та в Перемишлі в грудні минулого року. “Якщо це зробив поляк, то він працює не на Польщу, а на якийсь інший інтерес... Нещодавно хтось повісив портрет Бандери в нас на посольстві. І це – проблема, що Росія досягає того, чого хоче”, – сказав він. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8589 / 1.53MB / SQL:{query_count}