У Чехії арештували російського хакера

Співробітники чеської поліції затримали в центрі Праги громадянина Росії, якого підозрюють у скоєнні хакерських атак на сайти у США

Причому арешт був здійснений надзвичайно оператвино – уже через 12 годин після видачі “червоного ордера” Інтерполу.
Вказується, що хакер мешкав у готелі в центрі Праги, а чеською столицею пересувався на дорогій машині разом зі своєю подругою. У МВС Чехії вказують, що поява співробітників поліції стала для підозрюваного такою несподіванкою, що він навіть знепритомнів. У результаті йому довелося надавати медичну допомогу, а потім і ушпиталити. У чеській поліції заявляють, що тепер влада країни вирішує питання про екстрадицію підозрюваного до США. Офіційних коментарів російської влади поки що не надходило. Ім’я затриманого в чеській поліції не назвали.
Нагадаємо, 7 жовтня Вашингтон офіційно звинуватив Росію у зламі серверів Демократичної партії США. У заяві Міністерства внутрішньої безпеки США й офісу директора національної розвідки говорилося, що хакерські атаки з метою викрадення секретної інформації були організовані з метою втручання Москви в американський виборчий процес.
А наприкінці вересня цього року спецслужби Британії заявили, що російські хакери намагалися атакувати сайти уряду та телекомпаній Сполученого Королівства. Як повідомило ВВС, атаки мали місце напередодні парламентських виборів у Британії в травні 2015 року, але відомо про це стало тільки тепер.
The Sunday Times пише, що Центр урядового зв’язку Великої Британії (GCHQ) зміг нейтралізувати дії хакерів. Вважається, що атаки були організовані групою Fancy Bears, яка, імовірно, має стосунок до російської розвідки. GCHQ зазначає, що хакери атакували всі урядові сервери, включаючи сервери міністерств внутрішніх і закордонних справ та оборони, а також сайти британських телеканалів ВВС, ITV, Channel 4, Sky.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9960 / 1.53MB / SQL:{query_count}