Терористична атака на Нью-Йорк

Поліція та ФБР затримали п’ятьох осіб за підозрою в причетності до вибуху на Мангеттені, що прогримів увечері в суботу, 17 вересня. Внаслідок теракту пораненя отримали 29 людей, як стверджують очевидці, лише дивом ніхто не загинув

Ранком того ж дня ще одне диво трапилося в штаті Нью-Джерсі, де здетонував вибуховий пристрій, закладений у сміттєвий бак біля місця старту масового благодійного забігу. Ніхто не пострждав лише тому, що старт затримався через проблеми з реєстрацією і великим напливом учасників.
Поруч із місцями обидвох терактів поліція виявила ще й інші бомби – дві в Нью-Джерсі та одну в Нью-Йорку – які не вибухнули. Наступного дня прогримів новий вибух – на залізничній станції Елізабет у тому-таки Нью-Джерсі. Й тут минулося без жертв. Про бомбу завчасно повідомили двоє чоловіків, котрі помітили в сміттєвому баку підозрілий рюкзак, з якого стирчали якісь дроти. Вибуховий пристрій здетонував, коли його намагався знешкодити робот-сапер.  
За даними американських засобів масової інформації, усі вибухові пристрої були виготовлені однією людиною. За непідтведженими даними, в мережі Інтернет нібито з’явилося анонімне звернення, автор якого стверджує, що саме він здійснив серію терористичних атак.  Причиною нібито стали утиски представників нетрадиційної сексуальної орієнтації. Офіційно американські правоохоронці це повідомлення не коментують.
Натомість у ФБР підтвердили існування запису з однієї з вуличних відеокамер, на якому видно, як незадовго до вибуху в Нью-Джерсі якийсь чоловік залишає на тротуарі велику брезентову сумку, а трохи пізніше двоє інших витягають з неї вибуховий пристрій, який закладають у сміттєвий бак. Таким чином, точно відомо, що діяв не одинак, а ціла група. Слідство триває.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8453 / 1.53MB / SQL:{query_count}