”Стоп, Путін! Стоп, війна!”

Під таким гаслом сьогодні та завтра у багатьох країнах Євросоюзу, а також y США, Канаді та Україні відбулися громадські акції на підтримку нашої держави

Учасники пікетували дипломатичні місії РФ, а також урядові будівлі у країнах проживання, щоб привернути увагу політиків і дипломатів до загострення ситуації на сході України, повідомляє Радіо Свобода.
За словами координатора акції Ірини фон Бург (Швейцарія), її учасники також звертатимуться до Європарламенту з вимогою змусити Росію вивести свої війська з території України і припинити насильство на окупованих українських територіях та в анексованому Криму. Також учасники акцій звернуться до ОБСЄ щодо посилення спостережної місії на Донбасі і переходу роботи місії на цілодобовий режим, а також – щоб ОБСЄ контролювала непідконтрольну Києву ділянку українсько-російського кордону, наголосила фон Бург. ”Ще одна наша вимога до європейської спільноти – продовжити санкції проти Росії. У разі, якщо наші вимоги не будуть почуті і взяті до уваги, активісти українських європейських організацій будуть готові розпочати безстрокове голодування”, – заявила вона.
Проведення акцій на підтримку України пройшли вчора, 10 червня, в Амстердамі, Барселоні, Будапешті, Відні, Лондоні, Лозанні, Москві, Парижі, Празі, Цюриху, Франкфурті та в низці міст Канади, США та України. 
Крім того, кілька десятків протестувальників вийшли під стіни посольства РФ у Вашингтоні, де тривав прийом з нагоди Дня Росії, повідомляє Укрінформ. Офіційним гостям, які прибували до посольства, розказували правду про агресивний путінський режим. Окремою частиною акції став пікет біля проїжджої частини з плакатом ”Просигналь за Росію без Путіна”. Багато хто з автомобілістів відреагував на заклик, підтримавши таким чином учасників протесту.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8820 / 1.53MB / SQL:{query_count}