Психи в уряді

У Польщі спалахнув скандал навколо звинувачень членів нинішнього уряду, висловлених на адресу попередників, зокрема щодо їх ставлення до Росії

Так, колишній міністр закордонних справ і міністр оборони Радослав Сікорський гостро відповів на критику чинного міністра оборони Антонія Мацеревича, назвавши його “психом”, пише “Європейська правда”.
“Пане міністре, психу, покажи цитату, коли я начебто говорив, що Росія невдовзі буде членом НАТО”, – написав він у Twitter. Приводом для такої реакції стали слова Мацеревича, коли той, виступаючи минулого тижня у Сеймі з критикою дій попередників, заявив, що колишній уряд недооцінив загрози з боку Росії. “Міністр закордонних справ у вашому уряді стверджував, що Росія найближчим часом стане членом НАТО”, – заявив Антоній Мацеревич.
Заяви Мацеревича у Сеймі, та й загалом політика нинішнього уряду, викликали обурення не лише у Сікорського: шість колишніх міністрів оборони – Януш Онишкевич, Броніслав Коморовський, Януш Земке, Радослав Сікорський, Богдан Кліх та Томаш Сємоняк – виступили з відкритим листом, у якому, як пише Gazeta Wyborcza, звинуватили Мацеревича у підважуванні позицій Польщі в європейських і євроатлантичних структурах та вимагали його відставки.
Антоній Мацеревич у відповідь заявив, що саме колишні міністри оборони відповідальні за поганий стан польської армії. Відповів він і на заяву Сікорського. “Вся його політика прагнула продемонструвати, що Росія є нашим найкращим партнером. Це пан Сікорський заявляв, що Росія близька до вступу в НАТО. Я дам відповідь, але не йому, тому що він є одним з найбільших шкідників у Польщі. З ним нема про що говорити. Ця людина втратила все”, – цитує Мацеревича Onet.pl. Судячи з усього, зупинятися противники не збираються, тож чекаємо нових гучних заяв від “психів”.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8854 / 1.53MB / SQL:{query_count}