Єврогроші на е-мобілі

Кожен покупець електрокару в Німеччині отримає премію в розмірі 4000 євро

Уряд Німеччини виділив 1,6 мільярда євро на програму з пропаганди електромобілів. Один iз пунктів передбачає, що покупці електрокарів отримуватимуть премію в розмірі 4000 євро (за гібридні авто доплачуватимуть 3000 євро). Бонус виплачуватиметься лише за транспортні засоби, чия базова ціна не перевищує 60 тисяч євро. Вони можуть бути вироблені як у Німеччині, так і за кордоном – якщо виробники погодяться сплатити половину премії. Автоконцерни Daimler, BMW та Volkswagen уже погодилися на це.
“Ми вважаємо, що таким чином стимулюватимемо продаж 500 тисяч авто”, – заявив міністр економіки Зіґмар Ґабріель, пише Німецька хвиля. Загалом уряд та автовиробники країни задекларували амбітну мету – мільйон електрокарів на німецьких дорогах до 2020 року.
Німецький уряд також виділив 300 мільйонів євро на створення 15 тисяч нових зарядних станцій. Наразі в країні є лише 5500 загальнодоступних точок підзарядки. Ще 100 мільйонів євро піде на електрокари для чиновників, щоб довести їх кількість у федеральному автопарку до 20 відсотків. Хто заправлятиме електромобіль коштом роботодавця, не муситиме звітувати про це податковій як про фінансову допомогу.
За даними Федерального управління дорожнього руху в Німеччині в 2015 році налічувалося біля 25 тисяч зареєстрованих е-мобілів, а також 130 тисяч авто з гібридними моторами, які працюють і на електриці, і на бензині. Для порівняння: загалом легкових авто у Німеччині майже 45 мільйонів, тож нині електромобілі становлять приблизно піввідсотка автопарку.
Головними причинами небажання німців купувати електрокари фахівці називають високу вартість та брак інфраструктури для підзарядки. Власне для вирішення цих проблемних питань і були виділені 1,6 мільярда євро, які повинні гарантувати, що найближчими роками Німеччина залишиться у тренді сучасних технологій.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9103 / 1.53MB / SQL:{query_count}