Мумія в океані

Історія, достойна Голлівуду – біля берегів Філіппін була виявлена дрейфуюча яхта з мумією капітана на борту

Жертвою виявився 59-річний німецький мандрівник Манфред Фріц Байорат – досвідчений моряк, який ходив під парусом понад 20 років. Судячи з пози, в якій застигла мумія капітана, в останні години свого життя він відчайдушно намагався зв’язатися по рації із рятувальниками. Причина його смерті залишається загадкою. 
Страшну знахідку зробили двійко рибалок, які помітили за 40 миль від берега яхту зі зламаною щоглою. Піднявшись на борт, чоловіки побачили в рубці мумію капітана корабля. Серед особистих речей – одягу, старих фотографій друзів і родичів, консервів – рибалки знайшли лист, адресований дружині загиблого: “Протягом 30 років ми йшли з тобою одним шляхом. Але потім сила демонів виявилася сильнішою, ніж воля до життя. Ти пішла. Нехай твоя душа знайде спокій”. Як виявилося, покійний моряк написав листа до… своєї покійної дружини Клаудії, яка померла від раку в 2010 році. Також відомо, що у мандрівника є дочка Ніна, яка працює капітаном вантажного морського судна. 
Поліція заявила, що немає підстав підозрювати присутність на яхті сторонньої особи, яка моглда заподіяти смерть капітану, жодних слідів насильства на тілі виявлено не було. Згідно з найбільш вірогідною версією, чоловік помер від серцевого нападу, а тіло його збереглося завдяки спеці, сухому океанському вітрові та солоному повітрю. Востаннє Манфред Байорат виходив на зв’язок рік тому, коли у Facebook привітав свого друга з днем народження. На своїй 12-метровій яхті SAYO (до речі, вартістю 160 тис. фунтів стерлінгів) мандрівник ходив океанами останні 20 років. Його знайомі розповіли, що Байорат ненавидів холодний клімат, тому багато подорожував у теплих широтах. Загалом він подолав понад півмільйона морських миль, ходив у Атлантичному, Тихому та Індійському океанах.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8181 / 1.53MB / SQL:{query_count}