Українська розвідка проти росіян у Сирії

На сирійській території розгорнуто міжвидове угруповання військ Російської Федерації, на озброєнні якого знаходяться бойові літаки типів Су-30 (4 од.), Су-34 (6 од.), Су-24 (12 од.) та Су-25 (12 од.); вертольоти типів Мі-24/35 та Мі-8/17 (до 20 од.); засоби ППО, танки та бронетранспортери.

До забезпечення розгортання і діяльності цього угруповання залучається Оперативне з’єднання ВМФ РФ у Середземному морі, до складу якого входять 12 бойових кораблів. Про це повідомляє на своєму сайті Головне управління розвідки (ГУР) Міністерства оборони України. За його даними, триває підготовка до відправки на територію Сирії підрозділів та груп військових радників iз числа російських військовослужбовців Центрального і Південного військових округів, добровольців, а також членів проросійських збройних формувань, які діють на cході України. 
Нагадаємо, раніше голова комітету державної думи Російської Федерації з оборони адмірал Володимир Комоєдов заявляв, що російські бойовики, що воювали проти українців на Донбасі, можуть створити добровольчий батальйон або бригаду в лавах урядової армії Башара Асада в Сирії. Наголосимо, що на терористичних сайтах, де раніше проходив набір до лав бойовиків “народних республік”, зараз проходить набір “добровольців” для участі в громадянській війні в Сирії. 
Координатор групи “Інформаційний спротив”, народний депутат України Дмитро Тимчук повідомляв, що в лавах бойовиків назріває паніка через виведення з Донбасу деяких регулярних російських військ і найманців для подальшого відправлення до Сирії. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7731 / 1.53MB / SQL:{query_count}