Зварич мертвий?

Екс-голова Львівського апеляційного адміністративного суду Ігор Зварич, проти якого наприкінці минулого року порушено кримінальну справу за отримання хабара, ймовірно, вже мертвий.

Екс-голова Львівського апеляційного адміністративного суду Ігор Зварич, проти якого наприкінці минулого року порушено кримінальну справу за отримання хабара, ймовірно, вже мертвий. Принаймні таку версію наразі перевіряють у Генеральній прокуратурі України. Про це розповів заступник генерального прокурора України Ренат Кузьмін в інтерв'ю газеті "Сегодня". "Висунуто версію, що його вже немає на білому світі... Хтось міг вирішити, що краще пожертвувати одним, який уже засвітився, ніж бачити на лаві підсудних усю компанію. Так що і цю версію теж перевіряють", - сказав пан Кузьмін.

За його словами, крім Зварича, фігурантами кримінальної справи про хабарництво є понад 10 суддів того ж суду. Та наразі їх не усунуто з посад, оскільки головний герой перебуває у розшуку. "Він, Зварич, який був у цьому суді так званим диспетчером фінансових потоків, отримував від клієнтів гроші, розподіляв їх, ставив завдання за судовими рішеннями ... Для притягнення до відповідальності співучасників нам потрібні свідчення основного фігуранта, а він зник", - сказав пан Кузьмін.

Цікаво, що чутки про можливу загибель скандального судді ширилися ще від початку цього року. Та 17 січня міністр внутрішніх справ Юрій Луценко заявив, що МВС має інформацію, що Зварич може перебувати в Києві. "Я скажу більше: під депутатським прикриттям", - зазначив тоді Луценко.Наприкінці минулого тижня генеральний прокурор Олександр Медведько заявив, що на даний момент місцезнаходження колишнього судді Ігоря Зварича не встановлено.

Нагадаємо, 16 січня Львівський окружний адмінсуд зареєстрував два позови, які надійшли поштою і нібито підписані Ігорем Зваричем. В одному з них колишній суддя просить скасувати постанову Верховної Ради про звільнення його з посади судді Львівського апеляційного адмінсуду, мотивуючи це тим, що суд іще не визнав його винним у хабарництві, тож немає підстав звільняти його з посади. В іншому позові йдеться про скасування постанови Печерського суду м. Києва про надання дозволу на затримання й арешт Зварича. Цю новину заступник генпрокурора назвав "театром абсурду". За словами пана Кузьміна, торік до кримінальної відповідальності було притягнуто 11 суддів.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8490 / 1.54MB / SQL:{query_count}