У Тбілісі лев загриз людину

Попри бадьору заяву прем’єр-міністра Грузії Іраклія Гарібашвілі про те, що нібито всіх тварин, які втекли зі столичного зоопарку в результаті повені 14 червня, виловили, уникнути трагедії не вдалося

фото: AP
На території плавального басейну “Лагуна Віра” на чоловіка із засідки напав лев. Нагадаємо, що в результаті сильної зливи в ніч на 14 червня центральні райони Тбілісі затопило. Найбільше постраждав столичний зоопарк – частина звірів потонула у вольєрах, іншим вдалося втекти.
Вулицями грузинської столиці гасали шість тигрів, шість левів, сім ведмедів, 13 вовків, бегемот і безліч дрібних тварин. З огляду на небезпечність більшості втікачів грузинський спецназ розпочав на них полювання. Загинули принаймні шість вовків, ведмідь, лев і гієна. 
Загалом у результаті повені в столиці Грузії Тбілісі загинули 19 осіб, ще шістьох вважають зниклими безвісти. Матеріальний збиток, завданий стихією, становить приблизно 40 млн ларі (18 млн доларів США).
Однак не обійшлось і без кумедної історії. Африканський пінгвін, який під час повені втік із зоопарку, зміг дістатися до азербайд­жанського кордону. Як повідомляє Грузія Online, птаха виявили біля Червоного мосту, розташованого на річці Храмі. Відстань від столиці Грузії до мосту, який служить кордоном країни з Азербайджаном, становить близько 60 км. Утікача впіймали і повернули назад у Тбілісі.
Тим часом столичний зоопарк із принципових міркувань відмовився від допомоги колег з Москви. “Ми переговорили з директором зоопарку Тбілісі. Він подякував нам за пропозицію допомогти, однак заявив, що зараз до нас по підтримку не звертатиметься”, – пояснила начальник служби зовнішніх комунікацій Московського зоопарку Ольга Вайншток.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7716 / 1.54MB / SQL:{query_count}