Вандалізм... чи святотатство?

15 травня близько п’ятої години ранку невідомі поглумилися над хрестом, встановленим тиждень тому парафіянами храму Воскресіння Христового.

xz.jpg 

xz1.jpg15 травня близько п’ятої години ранку невідомі поглумилися над хрестом, встановленим тиждень тому парафіянами храму Воскресіння Христового.

Його, незважаючи на чималі розміри (понад 3 метри), видерли із землі разом зі спеціальною капсулою, за допомогою якої хрест закріпили до землі, відтягли на кілька десятків метрів до залізничної колії, облили невідомою горючою речовиною і підпалили.

«Парафіяни нашого храму щодня приходять молитися до хреста, саме вони помітили його зникнення і знайшли його залишки, – розповів отець Сергій Швагла – І хоча одразу викликали міліцію, проте винних так і не вдалося знайти». За його словами, досі немає жодної реакції як зі сторони правоохоронних органів, так і від представників влади.

Хрест вдалося частково зібрати і в той же день перенести на подвір’я храму, але відновити повністю його неможливо. Уся серцевина геть вигоріла - залишається хіба законсервувати хрест у такому вигляді.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8630 / 1.52MB / SQL:{query_count}