У Донбасі воюють майже 100 німців

Низка депутатів Бундестагу закликала спецслужби Німеччини зібрати інформацію про громадян ФРН, що беруть участь у бойових діях у Донбасі на боці проросійських сепаратистів

фото: zn.ua
Про це пише часопис Die Welt, за даними якого, в Україні воюють близько 100 німців.
Як зазначає видання, голова парламентського комітету з внутрішньої політики Вольфганг Босбах закликав визначити, чи люди, які повертаються з Донбасу, становлять “загрозу національній безпеці” Німеччини. Водночас заступник голови фракції “зелених” у Бундестазі Костянтин фон Нотц відзначив складність покарання громадян ФРН, що воюють у Донбасі. 
Також представник “зелених” наголосив, що було би неправильно позбавляти таких осіб німецького громадянства. “Не кожен, хто повертається з України, має тепер потрапляти під пі­дозру!” – наголосив фон Нотц.
Нагадаємо, що раніше територію окупованої частини Донецької області незаконно відвідали двоє членів німецького парламенту, причому один із них – член фракції “Ліві” Андрій Гунко – представник Німеччини в ПАРЄ. Німецькі парламентарі прибули в “ДНР” із території Росії через прикордонні пункти, контрольовані бойовиками. На згадку вони сфотографувалися з ватажком “ДНР” Олександром Захарченком та іншими бойовиками.
А наприкінці лютого поліція Іспанії затримала вісьмох іспанських громадян, які брали участь у війні в Донбасі на боці терористів. Затриманих обвинуватили в таких злочинах: убивство, зберігання зброї та вибухових речовин і вчинки, спрямовані проти інтересів Іспанії. 19 серпня 2014 року стало відомо про арешт першого громадянина ЄС, який брав участь у боях у Донбасі на боці сепаратистів. Ним виявився серб за походженням із громадянством Словаччини.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8328 / 1.53MB / SQL:{query_count}