Таємниці інформаційної війни

Російська “Новая газета” опублікувала сенсаційні результати розслідування діяльності інтернет-тролів, які за гроші бюджету РФ у три зміни забивають сайти сотнями тисяч пропутінських постів і коментарів

зображення: 101fundraising.org
Журналістам вдалося ознайомитися з “темниками” для тролів і отримати список з більш ніж п’яти сотень “мережевих бійців”. 
Стало відомо, що практично всі вони живуть у Санкт-Петербурзі, а свої акаунти створили в 2013 році. “Новая газета” опублікувала повний список нікнеймів тролів, які працюють у Пітері.
Журналісти видання пишуть, що після загибелі Бориса Нємцова кремлівських ботів, які пишуть коментарі на сайтах усіх популярних медіа Росії, терміново переключили з подій в Україні на резонансне вбивство опозиціонера. 
Про це “Новой газете” розповів колишній найманець пропагандистських військ Олексій, який раніше працював у ТзОВ “Інтернет-дослідження” – “лігві тролів”, офіс якого в Петербурзі.
“Коли вбили Нємцова, робота кремлеботів змінилася: вони перестали “мочити” Україну (це їхня рутинна щоденна праця) і були перекинуті на вбивство. Якщо ви тоді стежили за новинами, то могли бачити під усіма текстами про вбивство Нємцова сотні, а то й тисячі коментарів, де різними словами повторювалися одні й ті ж тези: вбивство – це провокація, Кремль тут ні до чого, це опозиція вбила свого. Плюс брудні жарти з приводу особистого життя покійного. Це був танець на кістках, який триває досі. Навіть якщо хтось із них пошкодував щиро убитого – робота є робота”, – розповів Олексій.
З його слів, єдиним критерієм під час прийому на роботу в ТзОВ “Інтернет-дослідження” є питання: як ви ставитеся до чинної влади? Беруть на роботу майже всіх – студентів, колишніх відомих журналістів, інвалідів, неформалів, скінхедів, навіть домогосподарок. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8381 / 1.53MB / SQL:{query_count}