Убивство Нємцова пов’язане з подіями в Україні


фото: nn.by
Про це заявив заступник генерального секретаря НАТО Александер Вершбоу, повідомляє BBC. За його словами, Борис Нємцов для багатьох опонентів останнім часом був насамперед противником воєнної участі Москви в конфлікті y Донбасі.
Також Александер Вершбоу наголосив, що ще до вбивства опозиційного політика стало очевидно, що російське вторгнення в Україну отримує все меншу підтримку в російському суспільстві.
“Мета президента Путіна, здається, криється в ослабленні України і придушенні альтернативної думки в самій Росії, щоб запобігти появі російського Майдану. Після жорстокого вбивства Бориса Нємцова ми бачимо, що жертви цього конфлікту є не тільки на сході України. Хоча ми і не знаємо, хто натиснув на гачок, однак розуміємо, що Борис Нємцов був захисником демократії та противником втручання Росії в події в Україні – тобто, був одним з тих, кого офіційна російська пропаганда називає “зрадниками” і “п’ятою колоною”, – сказав заступник гененерального секретаря НАТО.
Російські засоби масової інформації повідомляли, що за день до загибелі Борис Нємцов написав своїй соратниці Ользі Шориній записку, в якій виклав деталі свого розслідування щодо участі російських військ у конфлікті в Україні та підтримки Москвою бойовиків-сепаратистів. До речі, Президент України Петро Порошенко також повідомляв, що Борис Нємцов планував оприлюднити докази участі російських військ у конфлікті y Донбасі.
Нагадаємо, ввечері 27 лютого відомого російського опозиційного діяча, колишнього першого віце-прем’єра часів Єльцина Бориса Нємцова застрелили в самісінькому центрі Москви неподалік Кремля. Українка Ганна Дурицька, яка супроводжувала політика, не постраждала. 1 березня у центрі столиці та інших містах Росії пройшли багатотисячні траурні марші в пам’ять про вбитого політика. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8579 / 1.53MB / SQL:{query_count}