Більше половини росіян проти вторгнення в Україну

Усе більше мешканців Росії висловлюються проти участі російських “добровольців” у війні y Донбасі, а проти прямого вторгнення в Україну російських військ виступає 60% опитаних

фото: art1.ru
Такими є результати опитування, проведеного “Левадa-центром” 20-23 лютого 2015 року, пише “Українська правда”.
Так, на запитання про участь російських “добровольців” у війні у Донбасі, цілком позитивно й скоріше позитивно висловилися 52%, у той час, як у листопаді цю ідею підтримували 55% опитаних. Скоріше негативно й різко негативно до “добровольців” ставиться 31% опитаних (у листопаді – 26%). 
Кількість людей, які вважають, що в Україні є російські війська, не змінилася – 25%. 53% впевнені в протилежному. При цьому на запитання: “якби ви довідалися, що в лавах “ополченців” на сході України воюють кадрові російські військові, як би ви до цього поставилися”, цілком позитивно й скоріше позитивно висловилися 45%, скоріше негативно й різко негативно – 35%, 20% вагалися з відповіддю. При цьому більшість опитаних (60%) упевнені, що події у Донбасі не можна назвати війною між Росією та Україною, 34% опитаних кажуть, що це – війна.
За введення російських військ у випадку поновлення воєнних дій висловлюються 25%, “скоріше ні” і “точно ні” – 60%. При цьому кількість людей, які б хотіли, щоб Донбас став незалежним, падає після піку у вересні – 46% – зараз цю ідею підтримує 41% опитаних.
У той же час за більш широку незалежність Донбасу, але в рамках України, висловлюється 21% опитаних, 15% хочуть, щоб Донбас став частиною РФ.
P. S. Опитування проводилося за репрезентативною всеросійською вибіркою міського і сільського населення серед 1600 осіб у віці 18 років у 134 населених пунктах 46 регіонів країни. Розподіл відповідей наводиться у відсотках від загальної кількості опитаних разом із даними попередніх опитувань. Статистична похибка не перевищує 3,4%.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9251 / 1.53MB / SQL:{query_count}